Tallinn International Horse Show meelelahutusprogramm pakub ehedaid elamusi

Reedel, 7.  oktoobril algav Tallinn International Horse Show pakub kolme päeva jooksul lisaks sportlikule põnevusele ja meeleolukaid hobuetendusi ja võimalust nautida tuntud Eesti artistide etteasteid.

Kogu Baltikus ainulaadne Horse Show ühendab endas tipptasemel ratsaspordi ja ehedad elamused hobumaailmast. Reedel astub üles tõeline maailmaklassi superstaar Anne Veski, kes eestlastele pikemat tutvustamist ei vaja. Võistluse kavas on üle mitme aasta tagasi ka vahva showala kostüümratsutamine, mis on algab kohe peale menuka lauljanna esinemist. Varasemalt on Horse Show publik siin etteastetena näinud Kosmosemutte, A-rühma, Agnest ja Gabrieli, Pipi Pikksukka ja paljusid teisi, näis, kelleks kehastuvad tuntud ratsutajad tänavu.

Laupäeval, 8. oktoobril on kavas meeleolukas hobuetendus, mis räägib Tori hobusekasvanduse 160-aastasest ajaloost ning mille käigus tuleb areenile pea 40 uhket ja elegantset hobust. Õhtul astuvad publiku ette väikesed ponid ja edasi minnakse Ukraina lainele, kui lavale tuleb Ruslan Trochynskyi sõpradega ning peadpööritavaid trikke tegevad Ukraina Kasakad. Õhtu lõpetab kuue takistusega sõit, mis on samuti tore „segu“ spordist ja meelelahutusest. Kes on näinud, see teab, et sel õhtul minnakse koju kähiseva hääle ja plaksutamisest valutavate kätega.

Pühapäeval, 9. oktoobril teevad väikesed ponid oma teise etteaste ja siis saab kuulata klassikalist muusikat „Klassikatähed 2016“ esituses. Tänavused kaks finalisti, Silvia Ilves (tšello) ja Kristiina Rokashevich (klaver), esitavad koos Danae Taamaliga (viiul) Horse Show publikule klassikalisi kaasahaaravaid palu. Showprogrammi lõpetavad efektsed Ukraina Kasakad. Viimase võistluspäeva kulminatsiooniks on maailma karika etapp takistussõidus.

Saku Suurhalli on nädalavahetusel oodatud kõik noored ja vanad hobusesõbrad!

Sündmuse info ja programm

Piletid saadaval Piletilevis

Tallinn International Horse Show meediapartner on Postimees.

Comments are closed.