Toeta selle suve viimast suurvõistlust: Noorhobuste Tšempionaati

Augusti viimasel nädalavahetusel kogunevad kasvatajad ja hobuseomanikud Niitväljale Noorhobuste Tšempionaadile, et näidata enda ja uurida teiste kasvandikke.

Eesti Sporthobuste Kasvatajate Seltsi, Eesti Ratsaspordi Liidu ja mitmete äriettevõtete koostöös toimuvad sel aastal takistussõidu ning koolisõidu tšempionaadid koos, mis teeb asja eriti põnevaks. Mõtet, teha mõlema ala võistlused ühel samal ajal ühes kohas on kaalutud rohkem kui korra, nüüd otsustati see ka teoks teha. Siin on eeliseks, et üks hobune võib oma võimed korraga mõlemal ala proovile panna ja vaatajatel on võimalus näha teda erinevast küljest.
Võistluse raames toimuvad ka ERL Harrastajate Karikasarja finaal koolisõidus ja Niitvälja Suvekarikas 2015.
Uudse asjana proovivad korraldajad seekord leida rahalist toetust spordi edendamiseks ellu kutsutud ühisrahastusplatvormi Stardipaik kaudu. See on ratsaspordis esimene kord võistlusele nii toetajaid leida. Veel nädalapäevad saavad kõik soovijad oma panuse tšempionaadi edukaks toimumiseks anda. Panustada saab alates 5 eurost kuni 300 euroni.  Iga toetaja saab erilise kingituse kuni Horse Show piletiteni välja. Hetkeks on tänu lahketele toetajatele juba koos veidi rohkem kui pool summast! Huvilised saavad projektiga tutvuda siin:
http://stardipaik.ee/projektid/ratsutamine/noorhobuste-tsempionaat-takistus-ja-koolisoidus-2015/
Võistlusele registreerimine veel  käib:
Koolisõit ja ERL Harrastajate Karikasarja finaal kuni 22.08.2015 Ratsanetis
Takistussõit ja Niitvälja Suvekarikas 2015 kuni 24.08.2015 Ratsanetis
Võistluse info ja tulemused leiab Facebooki lehelt: facebook.com/noorhobused

NHT_FB_504 uus

Comments are closed.