Treeningtsükkel Stavros Georgopoulosega

15.12 – 18.12.15 väisas Eestit taaskord mainekas treener Stavros Georgopoulos Kreekast, et viia Ruila Tallis läbi järjekordne intensiivne treeningtsükkel. Treeningud osutusid ülipopulaarseks ja nii mitmedki soovijad pidid ukse taha jääma.

Nii osalejate kui korraldaja sõnul oli tegemist väga hariva üritusega ja sisustas veidi pikka sündmuste vaest aasta lõppu.

Maarja Martinson, kes osales kreeklase treeningus esimest korda, jäi väga rahule. “Ma ei oskagi oma positiivset emotsiooni sõnadesse panna. Ma olin enne palju head kuulnud, kuid ise käisin esimest korda. Väga äge ja õpetlik treening, igalt päevalt oli midagi uut või veidi unustatut vana kõrva taha panna. Kindlasti oli hea 3 päeva järjest osaleda, iga päev oli eelmise loogiline jätk. Nüüd ei jõua märtsi ära oodata, et uuesti saaks minna,” kirjeldas Maarja oma muljeid.

_93A3975

Stavros Georgopoulos Ruilas treeninguid läbi viimas. Foto: Celin Lannusalu

_93A4122

Maarja Martinson. Foto: Celin Lannusalu

Stavros Georgopoulos on Kreeka ratsasportlane, kes on saavutanud mitmeid võite Balkanimaade meistrivõistlustel ja kuulunud korduvalt Kreeka esindusmeeskonda Rahvuste Karika võistlustel. Pärast treenimist mitmete tuntud ratsasportlaste käe all nagu Graham Fletcher, Daan Nanning ning Ludger Beerbaum kuulus Stavros ka varumehena 2004. Ateenas peetud olümpiamängude koondisesse. Praegu töötab ta rohkem koolitajana ja treenerina.

Comments are closed.