Urmas Raag ja Carlos tulid Moskvas põhisõidus teiseks

Hobumaailm.ee

Möödunud nädalavahetusel, 5.-8. septembrini võistlesid Urmas Raag, Paul Argus, Maarja Martinson ja Gunnar Klettenber Moskvas, kus peeti CSI3*/CSI1* võistlus. Võisteldi kõrgustel 120-155 cm ning eestlastele tuli mitmeidki auhinnalisi kohti.

Paul Argus ja Renessin. Foto: Maarja Martinson

Kui esimesel võistluspäeval alustati tagasihoidlikumalt ning meie parimaks kohaks jäi Paul Arguse ja Renessini puhas sõit ning seitsmes auhinnaline koht kahefaasilises 145 cm kõrguses parkuuris, siis teisel päeval oldi juba tunduvalt edukamad. Reedesel võistluspäeval sõitis Paul end kõrgele teisele kohale, kuid sel korral hobusega Jay-Z Bee. Tegemist oli kahefaasilise sõiduga, kus tõkete kõrguseks 140 cm. Samal võistluspäeval noppis Paul endale ühe teise koha veel. Seda tegi ta 150 cm kõrguses ümberhüpetele peetud sõidus hobusel Renessin. Talle järgnesid kõrgel kolmandal kohal Gunnar Klettenberg ja Traffic.

Paul ja Jay-Z Bee näitasid head vormi ka laupäeval, mil võistluspaar saavutas 145 cm kõrguses ümberhüpetega parkuuris puhaste sooritustega kolmanda koha.

Urmas Raag ja Carlos. Foto: Maarja Martinson

Pühapäevasel võistluspäeval näitas ka Maarja Martinson oma väga häid sõiduoskusi, tulles 130 cm kõrguses ümberhüpetega sõidus viiendaks hobusega Kragbech’s Celica. Viimase päeva põhialaks oli GP kõrgusel 155 cm ning seal oli meie meestest parim Urmas Raag hobusel Carlos, kes läbisid kahevoorulise parkuuri mõlemad voorud latte puutumata. Neile järgnesid neljandal kohal Paul Argus ja Renessin, kellel pudenes esimeses voorus üks takistus.

Comments are closed.