Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart olid Poznańi esimesel päeval auhinnalisel kohal

1.- 4. detsembrini peetakse Poolas Poznanis Kesk-Euroopa takistussõiduliiga viimane MK-etapp. Eestlastest osalevad seal Gunnar ja Kertu Klettenberg, Rein Pill ning Urmas Raag. Võistluse esimesel päeval olid suures ringis auhinnalisel kohal Raag ja Ibelle van de Grote Haart.

urmas-raag-ibelle-van-de-grote-haart_susanna-liis-ole-2

Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart. Foto: Susanna Liis Ole

Suures ringis sõideti puhtus-kiirus parkuuri, mille takistuste kõrguseks oli 145 cm. Raag ja Ibelle lõpetasid puhta sõiduga 13. auhinnalisel kohal. Suures ringis osalevad meie sportlastest veel Kertu Klettenberg ja Toscana, kes lõpetasid esimese päeva ühe veaga, Gunnar Klettenberg ja Quote, kes lõpetasid 6 kp-ga ning Rein Pill ja A Brok, kes said kirja kaks viga. Sõidu võitis Jaroslaw Skrzyczynski hobusel Quintella Poolast.

Keskmises ringis võistlesid Raag ja Carlos, Gunnar Klettenberg ja Traffic ning Pill ja Alfons Ra. Sõideti kahefaasilist 140 cm parkuuri, kus peeti arvestust tabel C põhimõttel.

Väikeses ringis, 135 cm, osalevad Gunnar ja Hardcase ning Kertu ja D.Lady, kes esimesel päeval puhast sõitu kirja ei saanud.

Võistlus kulmineerub pühapäeval toimuva Kesk-Euroopa liiga MK-etapiga.  Rahvuslikul tasandil peetakse samas kohas võistluseid ka koolisõidus, rakendispordis ja sisekolmevõistluses. Lisaks on avatud suur hobuteemaline mess.