Urmas Raag ja Rein Pill olid Poolas Kesk-Euroopa liiga punktikohtadel

Hobumaailm, ERL

Pühapäeval, 5.detsembril peeti Poznanis Kesk-Euroopa liiga viimane takistussõidu MK-etapp, kus kogusid liiga punkte ka Urmas Raag ja Rein Pill.

MK-etapp kujunes meie liigas sõitjatele raskeks – seitsme ümberhüppaja hulka pääses vaid üks Kesk-Euroopa sportlane, kelleks oli Anna Kellnerova hobusega Classic Tšehhist. Paar pälvis kolmanda koha ja samuti võidupunktid liiga arvestuses. GP võidu võttis aga Luksemburgi sportlane Marcel Ewen hobusega Ecenel V, teine oli sakslane Andre Thieme hobusega Conthendrix.

urmas-raag-ibelle-van-de-grote-haart_susanna-liis-ole-2

Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart. Foto: Susanna Liis Ole

Eestlastest osalesid MK-sõidus Urmas Raag ja Rein Pill. Raag oli hobusega Ibelle van de Grote Haart lähedal puhtale sõidule, kuid siiski tuli maha üks latt, mis arvestades aeglast sõidutempot ei andnud enamat 21. kohast. Liiga arvestuses oli see sellegi poolest kaheksas. Rein Pill ja A Brok lõpetasid kümne karistuspunktiga ja said liiga arvestuses 14. koha punktid (kokku saavad punkte 16 sportlast).
Kesk-Euroopa takistussõiduliigas on nüüd jäänud pidada veel vaid finaal, mis selgitab Ühendriikides toimuvasse finaali pääsejad. Meie liiga finaal toimub Varssavis veebruari lõpus.

Kogu Poznani võistluse viimases sõidus, milleks oli tõusva raskusega 140 cm parkuur, osales ka Gunnar Klettenberg hobusega Quote, saavutades Poola võistluse meie sportlaste kõrgeima koha, milleks kolmas.

Laupäeval lisandus meie sportlaste auhindade listi veel Rein Pilli ja Alfons Ra väikese ring 8. koht.

Poznani tulemused

 

Comments are closed.