Urmas Raag pääses Pariisis MK-finaali lõppvõistlusele

Hobumaailm.ee, ERL

Reede hilisõhtul viidi Pariisis läbi tänavuse maailmakarika finaali teine osavõistlus, kus Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart suutsid vältida vigu takistustel ning tagasid omale pääsu pühapäeval peetavasse kahevoorulisse finaali. Liidrina jätkab ameeriklanna Elizabeth Madden.

Stardis olid ka Rein Pill ja A Brok, kelle sõit lõppes 12 karistuspunktiga, mis andis 31. koha nii sõidu kui kahe osavõistluse arvestuses. Paraku jäi Pill esimesena otsustavast pühapäevasest kahevoorulisest sõidust välja.

Rein Pill ja A Brok MK-finaal II OV, foto Merike Udrik-Õispuu

Teise osavõistluse järjest võitis ameeriklanna Elizabeth Madden, kes oli kiireim tänastel ümberhüpetel. Madden võistleb hobusega Breitling LS. Täna lõpetas teisena maailma reitingus sama positsiooni hoidev hollandlane Harrie Smolders hobusega Emerald, kolmas oli rootslane Henrik von Eckermann hobusega Toveks Mary Lou.

Elizabeth Madden ja Breitling_MK-finaal II OV, foto Merike Udrik-Õispuu

Kahe osavõistluse tulemusena stardib pühapäeval karistuspunktideta Madden, von Eckermannil on teisena neli ning jänkil Devin Ryanil kuus karistuspunkti. Raag stardib pühapäeval 18. positsioonilt 18 karistuspunktiga.

Kõik Pariisi tulemused

Comments are closed.