Uuest aastast sai täienduse ratsanet.ee hobuste andmetega seotud osa

IMG_7639_sm

Foto: Merike Udrik-Õispuu

Eelmise aasta viimastel päevadel täiendati ratsanet.ee süsteemi hobuste andmetega seotud osa, mis lihtsustab muuhulgas hobuse registreerimist ratsanetis. Sisse viidi järgmised uuendused:

1. Juhul kui hobune on eelnevalt registreeritud PRIA registris, tulevad hobuse andmed eeltäidetuna ka otse ratsaneti registreerimisvormi. Hobuse registreerimiseks on vaja sisestada hobuse nimi või UELN (või selle osa), seejärel tuleb valida õige hobune ja esitada registreerimisavaldus, täites puuduvad andmed.
Edaspidi saab PRIA registris olevate hobuste andmed parandada vastava aretusseltsi kaudu, kes hoolitseb selle eest, et õiged andmed jõuavad PRIA registrisse ja sealt omakorda ratsanetti.

2. Alates 1. jaanuarist saab tasuda ka hobuste litsentse pangalingiga. Pangalink asub hobuse infolehel.

3. Ponide turjakõrguse mõõtmistulemused on nüüd samuti oodatud ratsaneti kaudu. Hobuse profiililehel on nupp „Esita turjakõrguse info“. Peale info esitamist kinnitab mõõtmistulemusi ERL administraator ja hobusest saab poni.

4. Täiendused tehti ka hobuste otsingusse. Nüüd saab otsida hobuseid selle järgi, kas litsentsi aastamaks on tasutud, poni tüübi järgi ning vaadata, millal sai hobune ratsanetti registreeritud.

Kõikide uuendustega seotud küsimuste korral võib pöörduda ratsaliidu poole meiliaadressil ave(at)ratsaliit.ee

Comments are closed.