Veskimetsas toimus esimene ERL-i ponikarika etapp

Laupäeval, 18. veebruatil tehti Veskimetsa ratsaspordibaasis tänavuse ponikarika võistlussarja esimesed stardid. Avaetapil saavutasid võidu Carmen Melts ja Jessica Mölder.

ERL-i ponikarika raames on juba traditsiooniks kujunenult kaks arvestusklassi, kus Veskimetsas sõideti madalamal kõrgusel 85 cm ning kõrgemal 105 cm. Kõrgemas arvestuses sõitis teises faasis kiireima aja välja Anett Pajur (Tondi RSK) poniga Macho, kuid paraku tuli maha üks takistus ja leppida tuli 4. kohaga. Kiireima puhta sõiduga võttis aga võidu Vändra klubi sportlane Carmen Melts poniga Vip, kellele järgnesid teisena Ruila Talli esindavad Kristel Saul ja Mon Aco ning kolmandana sama klubi liige Saskia Maripuu ja Mariana.

Ponikarika kõrgema sõidu võitjad. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Ponikarika madalama arvestuse esikolmiku moodustasid Jessica Mölder (Pärnumaa RSK) poniga Wonderful Surprise, Eva Helga Kupits (Saaremaa RSK) ja Aroomi ning Christine Grete Rüütalu (SA Tallinna Ratsaspordikool) ja Ohara.

Ponikarika madalama sõidu võitjad autasustamisel. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Veskimetsas peeti ka väikeponide karikasarja esimene etapp, kus händikäpiga parkuuris kõrgusel 65 cm / 75 cm tegi kõikidele silmad ette veel vaid 11aastane Emma-Elisa Randväli Tondi ratsaspordiklubist, kes võistles poniga Mandel. Teisele positsioonile võitlesid end samuti Tondi klubi esindavad Lisell Paltser ja Manny ning kolmandale Simoni klubi paar Helerin Urboja ja Salla, kes võistlesid küll vaid sõidu arvestuses, kuna Salla on suur poni. Kolmanda koha punktid sarjas võttis aga viiendal kohal lõpetanud Mia-Marleen Lanno (Tondi RSK), kes osales poniga Taglas.

Veskimetsa tulemused

Sarjade info

Comments are closed.