Advokaadibüroo COBALT asus toetama noorte takistussõitjate tiimi

COBALT ja noorte takistussõitjate tiim Estonian Rising Stars sõlmisid koostöölepingu 2019. a hooajaks.

Estonian Rising Stars on rahvusvahelise ratsaspordi föderatsiooni FEI Solidarity programmi alusel loodud tiim, mis koondab parimaid Eesti noori ratsutajaid takistussõidus. Projekti eesmärk on edendada noorte ratsasporti, mille teostamiseks võtavad tiimiliikmed osa ühistest treeninglaagritest, koolitustest ning muudest projektidest. Sportlased esindavad Eestit rahvusvahelistel võistlustel ning kõige tublimad pürgivad 2019. aasta Põhjamaade ning Euroopa meistrivõistlustele. Tiimi treener Hanno Ellermann kuulub Eesti parimate takistussõitjate hulka.

Advokaadibüroo COBALT on üks Eesti suurimatest advokaadibüroodest, mis osutab õigusteenuseid kõigis majandustegevusega seotud valdkondades ja ühendab Baltikumis ja Valgevenes enam kui 190 juristi ja advokaati. COBALT on 14 järjestikkust aastat olnud Tallinn International Horse Show suurtoetaja, kes nüüd on otsustanud panustada ka noortesporti ja seeläbi innustada noori püüdlema tippspordi poole.

„COBALT on Tallinn International Horse Show kaudu juba tuttav meie ratsaspordialaste saavutustega ning toetada noori ja andekaid ratsanikke teel tippu tundus selle koostöö loogilise jätkuna,“ sõnas COBALTi esindaja partner Peeter Kutman.

Eesti Ratsaspordi Liidu peasekretär Riina Pill lisas, et noorte saavutussport on ratsaliidu esmaseid prioriteete ja on rõõm, et Eestis leidub tublisid ettevõtteid, kes mõistavad selle olulisust. „Ratsaliidu eesmärk lähimas tulevikus on luua noortele hea platvorm, kust minna edasi vallutama rahvusvahelisi areene. Estonian Rising Stars on just selle eesmärgiga loodud.“

Lisaks takistussõidule on FEI poolt toetatavad noortespordi tiimid ka koolisõitjatel (Estonian Youth Dressage Team) ja kolmevõistlejatel.

Estonian Rising Starsi tegemistel saab silma peal hoida Facebookis https://www.facebook.com/estonianrisingstars/ ja Instagramis https://www.instagram.com/estonianrisingstars/

Foto: Celin Lannusalu

Comments are closed.