Algas konkurss “Eesti Aasta Spordivabatahtlikud 2017”

Algas konkurss “Eesti Aasta Spordivabatahtlikud 2017”. Kõigil on võimalus mõelda tagasi möödunud aastale ja anda teada parimast spordivabatahtlikust, kes oma innukuse või töökusega on silma jäänud. Kandidaate saavad esitada nii eraisikud kui ka organisatsioonid kuues kategoorias. Konkursi tähtaeg on pühapäeval 22.10.2017 ja võitjad kuulutatakse välja 3. novembril Spordisõprade inspiratsioonipäeval SCULT Fest 2017 toimuval GALA´l Tallinna Ülikoolis.

AASTA SPORDIVABATAHTLIK – on peaauhind aasta parimale spordivabatahtlikule Eestis
AASTA SPORDIVABATAHTLIK NOOR – on spordivabatahtlik vanuses kuni 18 eluaastat
AASTA SPORDIVABATAHTLIK RÄNDUR – on vabatahtlikuna kaasa löönud väljaspool Eestit toimunud spordisündmustel
AASTA SPORDIVABATAHTLIKE KAASAJA – on organisatsioon või eraisik, kes on oma tegevusse (sündmus või klubi) vabatahtlikke eeskujulikult kaasanud
AASTA SPORDIVABATAHTLIKE SÕBER – on organisatsioon või eraisik, kes on spordivabatahtlike tegevusele kaasa aidanud
AASTA SPORDIVABATAHTLIKE INNUSTAJA KOOLIS – on haridustöötaja, kes on motiveerinud õpilasi või üliõpilasi osalema vabatahtlikena spordivõistlustel ja spordiklubides

Ettepanekuid kandidaatide kohta oodatakse e-mailile: estonia@scult.com koos alltoodud lisainfoga:

  • Nimi, vanus, e-mail, telefon, foto (kuni 2 MB)
  • Auhinnakategooria, kus kandidaat esitatakse
  • Mida on kandidaat teinud spordivabatahtlike valdkonnas (kirjelda kuni 5 lausega)
  • Miks kandidaat Sinu hinnangul tunnustust väärib (põhjenda kuni 5 lausega)
  • Soovi korral võib lisada kandidaadi kohta meedias ilmunud artikli, video vms.

Kandidaadi esitaja andmed: nimi (organisatsioon / eraisik) kontakttelefon ja e-mail, et saaksime vajadusel lisainfo jaoks ühendust võtta.

Spordisõprade Inspiratsioonipäev SCULT FEST 2017

SCULT FEST 2017 seminari peaesineja on Kodutute Jalgpalli MM’i ellukutsuja ja president Mel Young’i Šotimaalt. Oma kogemusi 2700 vabatahtliku kaasamisel ja juhtimisel jagavad FIS Murdmaasuusatamise Maailmameistrivõistluste LAHTI 2017 korraldaja Heidi Freundlich, Jenni Sirén ja Jenna Nakari. Päeva ilmestavad veel väitlus “Kas jalgpall liidab või lahutab inimesi?”, spordisõprade pimekohting ja neli eripalgelist ja kasulikku töötuba.

SCULT Festil astuvad teiste seas üles Helen Vost, Mel Young, Jens Peter Sørensen, Aet Süvari, Hannes Hermaküla, Valdo Jahilo, Ott Pärna, Kairi Killing, Merle Antson, Jüri Muttika jpt.

REGISTREERI soodushind 20. oktoobrini €25, tudengid €15 

Täpsem info SCULT Fest 2017 kohta on facebookis, tunnustamis GALA kirjelduse leiate uudiskirjast.

Rahvusvaheline Spordivabatahtlike Liikumine SCULT on Eestist välja kasvanud rahvusvaheline spordivabatahtlike liikumine, mis viib omavahel kokku vabatahtlikke ja spordisündmuste korraldajaid, seda nii Eestis kui üle maailma.

Comments are closed.