Eesti kolmevõistlejate uus hooaeg on Poolas saanud ilusa alguse

Elin Jalakas

Sopoti hipodroomil toimuvast kolmevõistlusest on sel nädalavahetusel osa võtmas kümme võistluspaari.

Katriin Sild hobusega Aspirin võistleb rahvusvahelises CCI1* võistlusklassis ning ülejäänud võtavad osa Poola rahvuslikest klassidest CNC-L (CNC-100) ja CNC-P (CNC-105).

Katriin ja Aspirin saavutasid koolisõidus tubli tulemuse (vastavalt 63,86% ja 65,45%) ning platseerusid kolmandale positsioonile (35,3 miinust) 11 võistleja seas.

Katriin Sild hobusel Aspirin sooritamas koolisõidutesti. Foto autor: Mari Ann Selge

Poola rahvuslikus CNC-L klassis on tänaseks ära tehtud nii koolisõit kui ka takistussõit. Meie selle klassi kaks kolmevõistlejat Kati Sõer hobusel A Marina on hetkel ratsastuse ( 67,50%) ja puhta takistussõidu järel 14. kohal (kokku 32,5 miinust) ning Grethe Aikevitšius hobusel Cornetto tegid küll väga tugeva skeemi (72,95%), kuid takistussõidus kaks maha aetud latti viisid nad 21. positsioonile (kokku 35,1 miinust). Võistlejaid on selles klassis kokku 48.

Rahvuslikus CNC-P klassis on väga tugeva alguse teinud Kaire Kalm hobusel B Cavalier, olles teine peale korralikku koolisõiduskeemi (67%) ning puhast takistussõitu (miinuseid kokku 33). Esikümnesse jääb veel ka Luise Vevers hobusel Ruudi, kes asub peale ratsastust (65%) ja puhta takistussõiduga kaheksandal kohal (miinuseid kokku 35).

Kalm hobusel B Cavalier Sopoti hipodroomil trenni tegemas. Foto autor: Mari Ann Selge

Katriin Sild ja A Maretta on 36,2 miinusega 15. kohal, talle järgneb 36,8 miinusega 18. kohal olev Joanna-Britt Metsar ja Hultajka.

38. kohal on Sigrid Lain hobusega Olivia S (43 miinust), talle järgneb 39. kohal olev Olga Kopõtova hobusega Eliumi (43,4 miinust) ning 47. kohta hoiab Katriin Sild oma kolmanda hobuse Lexicaga (49,4 miinust). CNC-P klassis on võistlejaid kokku 55.

Homme ootab kõiki paare ees maastikusõit ning rahvusvaheline CCI1* saab oma lõpu alles pühapäeval takistussõiduga.

 

Kõik tulemused on leitavad siit: https://zawodykonne.com/zawody/45/128

Comments are closed.