Paul Argus tuli Kesk-Euroopa MK finaalvõistluse Grand Prix sõidus seitsmendale kohale

Möödunud nädalavahetuse olulisim võistlus toimus Krakowis, kus viidi läbi meie liiga maailmakarika sarja finaalvõistlus. Cavaliada tuurist võtsid osa mitmed eestlased ning seal saavutati auhinnalisi kohti. Juba esimesel võistluspäeval CSI1* 125 cm parkuuris saavutas Mia Marleen Lanno hobusel Brennet auhinnalise 11. koha 94 võistleja seas.

Reedel jätkas heade tulemustega Paul Argus, kes sõitis välja kaks auhinnalist kohta – CSI3* klassi 150 cm Longines Rankingu parkuuris hobusega Jay-Z Bee 5. koht ning 140 cm sõidus hobusega Freedom 10. koht. Viimases sõidus tuli ka Erik Aedviir hobusega Cahir N auhinnalisele 21. kohale. Antud võistluse konkurents oli väga tugev, sõidust võttis osa 89 ratsanikku.

Paul Argus ja Jay-Z Bee. Foto: Celin Lannusalu

Pühapäeval tegi Paul Argus hobusel Jay-Z Bee tugeva soorituse CSI3* Grand Prix 155 cm ümberhüpetega sõidus. Võistluspaar kogus põhiparkuuris küll 4 karistuspunkti, kuid väga kiire põhiparkuuri läbimise ajaga saavutati auhinnaline 7. koht. Sama päeva CSI1* 125 cm sõidus tuli Paul hobusega Hoshi No Senshi K.S.H samuti auhinnalisele 16. kohale.

Hollandis Peelbergen võistlusel tegi märkimisväärsed sooritused Jüri Sokolovski.

Jüri Sokolovski. Foto: Roland Thunholm

CSIYH1* klassi 130 cm sõidus tuli ta hobusega Edith 4-ndaks ja 135 cm sõidus 5-ndaks. CSI2* klassis saavutas ta oma parima tulemuse hobusega Cajza Cavat 135 cm parkuuris tulles 5. kohale. Hobusega I’M Viva La Resistence saavutas ta samas klassis 140 cm sõidus 7. koha ja 135 cm sõidus 12. koha.