ERL-i rakendispordi karikasarja viimasel etapil oli parim Raudsepp Redrumil, karikasasarja üldvõidu sai Rõa

Põlvamaal Voorekülas toimunud rakendispordi karikasarja IV etapil pandi hooajale ilus punkt. Etapivõidu sai Ülar Raudsepp hobusel Redrum, karikasarja üldvõidu saavutas Riina Rõa.

Kahel päeval läbi viidud võistlusel osales kokku 11 ekipaaži Eestist ja Lätist. Karikasarja arvestuses, mis peeti Keskmisel tasemel, osales 5 ekipaaži. Esikohale sõitis end Ülar Raudsepp (Liivimaa RK) hobusega Redrum (groom Eve Raudsepp), kes kogusid kokku 84,38 kp. Teisele kohale tulid 87,64 kp-ga Signe Haggi (Märjamaa SK) ja Varunessa (groomid Eve Haggi ja Priit Reinaus). Kolmanda lõpetasid 119,82 kp-ga Urmas Saks (Liivimaa RK) ja Ülle (groom Aivar Ottender). Karikasarja esikoht läks Riina Rõale, kellele järgnesid Pille-Riin Reinaus ja Ülar Raudsepp.

img_4229-raudsepp-ja-redrum-999

Ülar Raudsepp ja Redrum. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Võistluse raames peeti ka kaks avatud klassi, Kõrgemal ja Madalamal tasemel. Esimeses oli võidukas Eve Haggi (Märjamaa SK) hobusega Vairi (groomid Krete Pregel ja Priit Reinaus), tulemusega 91,32 kp. Teisele kohale tuli siin Raudsepp Friidomiga (groom Eve Raudsepp) tulemusega 107,09 kp ja kolmandana lõpetas Rina Rõa (Vändra RSK) hobusega Lucky Freedom (goom Age Põldaru), tulemusega 113,99 kp.

img_4186-riina-roa-ja-lucky-freedom-999

Riina Rõa, Age Põladaru ja Lucky Freedom. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Madalamas said võistelda 4-6a. ja esimest hooaega võistlevad hobused ning algajad kutsarid. Siin läks nii esikoht kui kolmas koht Lätti. Võitis Anda Pavlovskale hobusega Silver Cannon tulemusega 20,25 kp (groom Zane Caune). Teise koha saavutasid Reet Evardson (RSK Ruttar) ja Ninke ST, kes kogusid 52,75 kp-d (groom Vambola Männa). Kolmas oli lõunanaaber Andis Pavlovskis hobusega Krams (groom Zane Caune),  tulemusega 53,75 kp.

Võistluse tulemused Ratsanetis

Karikasarja punktiarvestus

Comments are closed.