Šiauliai võistluse viimane päev tõi Eestile auhinnalisi kohti lisaks

Leedus Šiauliais toimunud CSI2* võistlus kujunes Eesti takistussõitjatele edukaks. Ka võistluse viimasel päeval nopiti rohkelt auhinnalisi kohti, kus kõrgeimad kohad saavutas Kullo Kender.

Pühapäevane põhisõit peeti kõrgusel 140 cm. 11st ümberhüpetele pääsenud paarist oli meie võistluspaare kuus, kellest Kullo Kender ja Artas saavutasid kõrgeima ehk neljanda koha. Nendel õnnestus mõlemad voorud hüpata puhtalt. Kuuenda kohaga lõpetas Urmas Raag hobusel Ibelle van de Grote Haart, oma teise ratsu Carlosega oli Raag 11ndal kohal. Tiit Kivisild oli samuti kahe hobusega auhinnalistel kohtadel: Donna Paolaga jäi lõplikuks kohaks 7. ja Don Kidega 12. koht. Gunnar Klettenberg oli hobusega Conrad 100 üheksas. Võidukarika viis koju Andrius Petrovas hobusel Centrino Leedust.

07-10-16_130cm-avatud_kullo-kender-ja-astrid_celin-lannusalu

Kullo Kender ja Astrid võistlustules Tallinna Horse Showl. Foto: Celin Lannusalu

Päeva teine põnev sõit oli 130 cm kõrguste takistustega „Speed and music“, mille esikoha napsas Kullo Kenderi ja Astrid L-i ees napilt venelanna Natalia Simonia hobusel Gardemarin. Kolmas koht siin parkuuris kuulus Rein Pillile ja Sinequamonile ning neljas koht Paul Argusele hobusel Banderas B. Auhindadele jõudsid siin ka Hanno Ellermann ja Darwin, kes lõpetasid 11. kohal.

6.-7. aastaste hobuste võistlusklassis oli jällegi parim eestlane Argus hobusel Cinta, kes sai kirja kuuenda koha. Heiki Vatsel ja Falkenfee BN saavutasid 8. auhinnalise koha. Sõidu võitis Laimondas Skėrys hobusel  Kolibri Leedust.

Rahvuslikud klassid peeti ka pühapäeval kõrgustel 120 ja 100 cm. Esimeses tuli auhinnalisele 11.  kohale Maarja Martinson hobusel Donna, teises oli samaväärsel kohal parima eestlasena Rebecca Blumfeldt hobusel San Antonio.

Comments are closed.