ERL sõlmis koostöölepingu OTTO-ga poniklassi võistluste toetamiseks

Eesti Ratsaspordi Liit sõlmis aasta algul Tellimiskeskus OÜ-ga, kes esindab Eestis kaubamärki OTTO, koostöölepingu suvehooaja 2015 poniklassi võistluste toetamiseks. Lisaks suvistele võistlustele toetab OTTO ka Tallinn International Horse Show poniklassi võistlussõitu.

Ponisport kogub Eestis aina enam populaarsust – igal aastal lisandub ponisportlaste ridadesse kümneid uusi võistlejaid ja hobuseid. Poniklassi võistlused on alati erilised, pakkudes nii osalejatele kui pealtvaatajatele tõelisi emotsioone ja põnevust. Just seepärast otsustas ratsaliit leida neile võistlustele oma toetaja, et tõsta võistlusklassi taset ja võistluste korraldamise kvaliteeti.
„Otsustasime toetada poniklassi võistlusi just tuginedes Tallinn Horse Show 2014 raames toimunud väga heale koostööle Eesti Ratsaspordi Liiduga. Nähes võistlustel laste säravaid silmi ja vanemate indu, mõistsime, kui oluline osa on ponispordil ratsakultuuri arengus Eestis ning tahtsime siin oma panuse anda,“ sõnas Tellimiskeskus OÜ tegevjuht Kätlin Trummal.

ERL pöörab oma tegevuses üha enam tähelepanu noorte ning juuniorite arendamisele, kelle kasvulava on just poniklass. „Käesoleval aastal oleme seadnud eesmärgiks toetada rohkem laste ja noorte sporti ning just seetõttu püüame leida nendele võistlusklassidele juurde uusi toetajaid ja fänne,“ lausus ERL peasekretär Siim Nõmmoja. Ta lisab, et ratsaliit on valmis koostööks kõigiga, kes tunnevad soovi aidata laduda tugevat põhja Eesti ratsaspordi tulevikule.

OTTO on maailma suurim postimüügikaubamaja, mille sortimendist leiab suure valiku rõiva- ja jalatsimoodi ning aksessuaare nii naistele, meestele kui ka lastele. OTTO on läbi Tellimiskeskus OÜ Eesti turul tegutsenud juba pea 20 aastat ning esindatud ka Lätis ja Soomes.

THS_0742_99

Kristina Albertina Reinstein võitis 2014 a TIHS poniklassi sõidu. Foto Gerlin Kess

 

Comments are closed.