Esimene tänavune Eesti meister selgub nädalavahetusel Kõrvemaal

Traditsioonilisel Kõrvemaa kestvusratsutamise võistlusel jagatakse välja tänavune esimene Eesti meistrivõistluste medalikomplekt. Esimene tiitlivõitja selgub kestvusratsutamise juunioride klassis.

Looduskaunil Kõrvemaal peetakse rahvusvahelist kestvusratsutamise võistlust juba mitmendat aastat. Koht paelub võistlejaid just oma vaheldusrikka maastiku ja hea korralduse poolest. Ka seekord on rajad valitud nii, et on nii liiva-, kruusa- kui ka metsateid, ratsutatakse nii laugel kui künklikul pinnasel.

Tänavu asub Kõrvemaal võistlustulle 45 paari, neist 12 juunioride klassis, kelle seast selgub tiitlivõitja. Võistlejaid on nii Eestist kui Soomest. Juuniorid peavad läbima 80 km distantsi, sama pika maa peavad läbi ratsutama ka CEI1* ja CEIYJ1* arvestuses osalejad.

Ilmateade lubab ilusat ilma ja nii on Kõrvemaale hobuseid uudistama ning kaunist loodust nautima oodatud kõik huvilised. Võistlust saab jooksvalt jälgida siit lehelt: http://www.sportrec.eu

Võistluse korraldajad tänavad võistluse toetajaid, kelleks on tänavu Eesti Kestvusratsutamise Selts, Bioteq, Havens, Le Parade, Eesti Ratsaspordi Liit.

Kõrvemaal tehakse homseks viimaseid ettevalmistusi. Foto: Õnne Halliko

Foto: Õnne Halliko

Comments are closed.