Eva-Maria Vint-Warmington sai FEI poolt tunnistuse noorte hobuste hindamiseks koolisõidus

Eva-Maria on meie koolisõidukogukonnale lähemalt tuntud kui ERL koolisõidu manager. Samuti tegutseb ta koolisõidukohtunikuna nii rahvuslikul kui rahvusvahelisel tasemel. FEI 3* kohtunikuna on ta hinnanud võistlusi  Lätis, Leedus, Soomes, Poolas, Taanis, Valgevenes, Tais ja Indias.

Tänavu aprillis läbis Eva-Maria FEI noorte hobuste hindamise koolituse Portugalis ja alates juulist on tal õigus hinnata noorte hobuste koolisõiduvõistlusi rahvusvahelisel tasemel. Koolitust kommenteerides lausus Eva-Maria, et tegemist oli suhteliselt raske ja pingelise koolitusega, mis lõppes tihedat mõttetegevust nõudva eksamiga. Kahjuks kõigil osalejatel eksamit sooritada ei õnnestunudki. Noorte hobuste puhul hinnatakse veidi teistsuguseid asju, kui tavalises skeemis – vaadeldakse lähemalt hobuste liikumiste kvaliteeti ning püütakse anda hinnang noore hobuse potensiaalile kõrgema taseme võistlusspordis.

Eva-Maria on ka FEI Level 2 taseme treener, kellel on 20-aastane töökogemus Eestist ja Kanadast just täiskasvanute ja harrastajate treenimisel.

_PKD2248_sm

Eva-Maria tööpostil. Foto: erakogu

Comments are closed.