Rein Pill Ypäjäl põhisõidu teine, Kenderile järjekordne võit

Laupäeval jätkus Ypäjäl rahvuslik takistussõiduvõistlus, kus eestlased saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti.

Päeva põhisõit peeti kõrgusel 140 cm, mis samuti kahefaasiline. Siin tulid Rein Pill ja A Brok kõrgele teisele kohale, jäädes napilt alla esikoha võitnud soomlannale Hanna Tardiveau’le hobusel Wetrichta. Kolmas koht kuulus Kullo Kenderile hobusel LRK Acer. Samas sõidus osales Kender ka hobusega LRK Astrid L, kellega teises osas tuli maha üks takistus. Tiit Kivisild, kes osales sõidus Sullivani ja Corsicaga, ei pääsenud esimesest faasist edasi. Mõlema hobusega tuli sisse üks viga ja lõpptulemuseks 4 karistuspunkti esimeses osas.

Foto: Kylli Tedre / www.kyllitedre.com

Rein Pill ja A Brok. Foto: Külli Tedre

Pill saavutas ka kuuenda auhinnalise koha 120 cm kõrguses sõidus hobusega Cinte Z. Sama parkuuri sõitnud Kivisild’i ja Vulcanon tulemuseks jäi 4 karistuspunkti.

Kullo Kender saavutas järjekordse parkuurivõidu 130 cm kõrguses kahefaasilises võistlusklassis hobusega Nelsa, kellega tehti puhas ja väga kiire sõit teises faasis. Samuti puhtalt läbis sama raja Kender ka hobusega LRK Acer, kuid kiirus nii hea ei olnud ja kokkuvõttes jäi neile kümnes koht.  Ka Rein Pill osales sellel võistlusel hobusega Sinequamon, nende tulemuseks jäi 4 karistuspunkti esimeses faasis.

Võistlus jätkub pühapäeval. Tulemused

Comments are closed.