Kes harrastajatest pääses Tallinn International Horse Show’le? Vaata siit!

Tingimused Porsche poolt toetatava 2019. a Tallinn International Horse Show raames toimuva harrastajate võistlusklassis osalemiseks olid järgmised:

2019. aastal Saku Suurhallis toimuva Tallinn International Horse Show (TIHS) harrastajate sõitu pääseb võistlema 15 harrastajat. Lisaks jätavad TIHS korraldaja ja sõidu sponsor endale õiguse kutsuda osalema kuni 3 harrastussportlast kutsete alusel.

Võistlusklass on avatud harrastussportlastele (vt ERL-i harrastussportlase määratlus). Osalemine vastavalt ERL-i poolt kehtestatud võistlustel osalemise tingimustele.
Võistlusele pääsemise aluseks on kvalifikatsioon. Selle saamiseks peab harrastussportlane 2019. a hooajal vähemalt neli korda sõitma 110 cm või kõrgemat parkuuri karistuspunktideta. Kvalifikatsiooni täitmisel lähevad arvesse järgmiste artiklite järgi läbi viidud parkuurid:
– kõik art. 238 sõidud, kusjuures ümberhüpete korral loeb põhiparkuuri tulemus;
– kõik art. 273, 275, 276 ja 264 sõidud, kusjuures loeb esimese vooru tulemus;
– art. 274 kahefaasilised sõidud, kus teine faas ei ole Tabel C ja mõlemad faasid on läbitud 0 kp.
Kõik sportlased, kellel on hiljemalt 16.09.2019 kvalifikatsioon täidetud, pääsevad nn TIHS sõidu listi.
– Kui listi pääseb rohkem kui 15 sportlast, siis määratakse võistlusele pääs 2019. a. suvise harrastajate takistussõidu meistrivõistluse paremusjärjestuse alusel. Vajadusel (kui eelneva kahe kriteeriumi tulemusena on listis ikka rohkem kui 15 sportlast), võetakse lisaks arvesse harrastajate takistussõidu edetabel 17.09.2019 seisuga.
– Kui listi pääseb vähem kui 15 sportlast, siis pääsevad listi lisaks sportlased, kes on 2019. a. hooajal sõitnud vähemalt kolm korda 110 cm ja kõrgemat parkuuri karistuspunktideta ja vajadusel määratakse nende pingerida vastavalt eelpool toodud MV tulemuste ja vajadusel edetabeli tingimustele.
– TIHS sõitu pääsejad avaldatakse ratsaliidu kodulehel hiljemalt 18.09.2019.
Takistuste kõrgus on TIHS harrastajate sõidus 110 cm.
Iga sportlane saab TIHS harrastajate sõidus startida vaid ühel hobusel.
Sõitu toetab Porsche.
Sõidu võitjale paneb Porsche välja eriauhinna.

Siinkohal saame avaldada nimekirja harrastajatest, kes kvalifitseerusid võistlusele. Tabeli leiate siit: TIHS_2019_harrastajad (2)

Palume sportlastel, kes kvalifitseerusid, kinnitada oma osalemine Ratsaneti kaudu võistlustele registreerimisega  hiljemalt 21.09.

Comments are closed.