Tiit Kivisild ja Dina Ellermann tõusid liiga kolmandateks

Eesti_Ratsaspordi_LiitLõppenud nädalavahetusel Tallinn International Horse Show käigus peetud takistus- ja koolisõidu maailmakarika etappide järel tõusid Tiit Kivisild ja Dina Ellermann Kesk-Euroopa liiga edetabelites kolmandatele kohtadele.

Tallinna etapi võiduga tõusis koolisõidu edetabelis venelanna Inessa Merkulova Kesk-Euroopa liiga teisele kohale. Merkuloval on 40 punkti ja kaks etapivõitu. Liidrina jätkab teine venelanna Tatjana Dorofeeva, kellel on punkte 43. Dina Ellermann tõusis Tallinna etapi neljanda koha punktide toel kolmandale kohale. Dina punktisummaks on 36.

Takistussõidu edetabelis jätkab vaatamata ebaedule Tallinnas liidrina lätlane Kristaps Neretnieks, kellel on punkte 73. Leedu sportlane Andrius Petrovas jätkab 62 punktiga edetabeli teisel kohal. Kivisild, kelle punktisummaks on nüüdsest 61, tõusis Tallinna Horse Show järel liiga kolmandaks. Endisel kolmandal Andis Varnal on nüüdsest punkte 57.

Takistussõidu Kesk-Euroopa liiga MK-sarjas on tänaseks pidada veel kolm etappi. Kivisildil on hetkel kirjas kaks teist kohta ning üks võit. Kuna finaalis läheb arvesse viis paremat tulemust, oleks hea lisada neile kolmelt etapilt kahel võimalikult kõrged punktid.

Järgmisena asub Tiit Kivisild MK starti juba eeloleval pühapäeval Leedus Šiauliais.

Comments are closed.