Klettenberg GP võitja Pärnus ja Ayache Itaalias

Pärnu lähedal Maria talus toimunud rahvusvahelise takistussõidu Grand Prix võitis Gunnar Klettenberg hobusel Esprit du Buisson Z

Victoria Hotel-i auhindadele toimunud Longines Rankingu punkte andva 145 cm takistuste kõrgusega ümberhüpetega sõidu võitja on Gunnar Klettenberg hobusel Esprit du Buisson Z. Eesti paar läbis nii põhiparkuuri kui ümberhüpped vigadeta ja kiirelt ning aeg 42,35 sekundit ümberhüpetel jäi konkurentidele püüdmatuks. Viimasena ümberhüpete stardis olnud Kullo Kender (EST) alustas rahulikult ja lisas tempot raja teises pooles, kuid seekord ei piisanud aeg 45,81 Klettenbergi seljatamiseks. Selle tulemusega saavutati teine koht. Kolmanda positsiooni hõivas Läti sportlane Aleksandrs Sakurovs hobusel Fillmore DB, puhta sõidu ja ajaga 47,21 sekundit.

Koolisõitja Ayache võitmatu Itaalias

Koolisõitja Grete Püvi Ayache oli samal ajal stardis Itaalias Ornago kolme tärni võistlusel ning jäi seal konkurentidele püüdmatuks nii GP sõidus kui ka muusikalises vabakavas. Nende tulemused olid üle 70% , mis tagasid pääsu ka augustis Taanis Herningis toimuvatele maailmameistrivõistlustele.