Kolmevõistlejad alustasid hooaega edukalt Sopotis

Rahvusvahelises CCI2*-S klassis startinud Kaire Kalm (ESHKS) hobusel Cavalier oli reedel toimunud avaala järel neljandal positsioonil, kui 23 sportlaspaari seas õnnestus skeemis välja sõita 67,6%. Laupäevases parkuuris tuli sisse üks viga, mis lisas senisele skoorile neli karistuspunkti ning pühapäevasele krossile mindi vastu 36,4 kp-ga. Ka kross õnnestus võistluspaaril hästi ning lõppskoorile lisandunud 0,8 kp aja eest enam mängu ei muutnud. Võistlus lõpetati viiendal auhinnalisel kohal tulemusega 37,2 kp.

Teine rahvusvahelisel võistlusel startinud Eesti kolmevõistleja, Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK), startis oma kahel hobusel Roleks ja Ally Nightingale vastavalt klassides CCI3*-S ja CCI3*-L. Roleksiga starditi esmakordselt 3* tasemel ning skeemis sõideti tulemuseks 57,9%. Takistussõidust lisandus paarile 4kp ning pühapäevasest krossist vaid 6 kp aja eest, nii õnnestus paaril esmakordne 3* võistlus lõpetada kümnendal kohal lõpptulemusega 52,1 kp.

Ally Nightingalega starditi 3* pikas formaadis, kus võistlus algas neljapäevase vet-checkiga, mis ka edukalt läbiti. Reedel sõidetud skeemis sai paar tulemuseks 63,3%, mis andis avaala järel 15 võistleja seas 11 positsiooni. Laupäeval toimunud vigadeta krossiga parandati tulemust viie koha võrra ning takistussõidule eelnevalt oldi 36,7 karistuspunktiga kuuendad. Pühapäeval toimunud takistussõidust lisandus paarile 4,8 kp ning võistlus lõpetati seitsmendal positsioonil lõpptulemusega 41,5kp.

Kõik esimese nädalavahetuse Sopoti tulemused on leitavad siit.

Comments are closed.