Tublid tulemused nii takistussõidus, koolisõidus, kestvusratsutamises kui ka kolmevõistluses

Nädalavahetusel võistlesid eestlased rahvusvahelistel võistlustel mitmel ratsaspordi alal. Häid tulemusi tuli nii takistussõitjatelt, koolisõitjatelt kui ka kolmevõistlejatelt ja kestvusratsutajatelt.

Takistussõitjatest saavutas noorsportlane Margaret Eikner Belgias Opglabbeekis oma põhihobusel Luigi van de Kornelishoevel GP kvalifikatsioonis 145cm kõrguses sõidus 9. koha. Luigiga on Margaretil plaan minna ka EMile nii et head tulemused kõrgel tasemel on kindlasti tugevaks põhjaks hooajale.

Opglabbeeki tulemused leitavad SIIT.

Poolas Boguslavices olid heas hoos nii Gunnar Klettenberg kui ka alles GP tasemel alustav Lene Varula. Mõlenad sportlased saavutasid 145cm kõrguses GP sõidus puhta sooritusega auhinnalised kohad – Gunnar Hunteriga 10. ja Lene Lopeziga 11. Lene hüppas ka oma teisel hobusel suurt sõitu ja sai seega lisaks topelt kogemuse. Lene hüppas ka reedel 140 cm Lopeziga puhtalt ning Gunnar saavutas laupäeval 140 cm sõidus Hunteri ja Jolandaga vastavalt 4. ja 5. koha.

Kõik Boguslavice tulemused leitavad SIIT.

Kestvusratsutajad võistlesid Slovakkias Samorinis, kus väga kõrge teise koha saavutas Katriin Kalle 160km distantsil hobusel Mister Tondi. Juuniorsportlase jaoks on see suurepärane tulemus ja hea alus plaanile osaleda maailmameistrivõistlustel oktoobris Itaalias.

Kõik Samorini tulemused leitavad SIIT.

Koolisõidus saavutas Veronika Liiv hobusel Einstein 5-aastaste hobuste arvestuses finaaltestis 3. koha. Loodetavasti saame neid näha ka noorhobuste MMil Hagenis.

Kolmevõistlejate tulemuste kohta saab lugeda eraldi uudisest ja põhjalikumalt ka Hobumaailmast.