Kolmevõistlejad võistlesid Soomes

Möödunud nädalavahetusel toimus Soomes Ypäjäl kolmevõistlus, millest võtsid osa ka meie noored kolmevõistlejad.

Maris Kangur ja Al Pacino. Foto: Elin Jalakas

Tubli tulemuse tegi Tondi Ratsaklubis treeniv Maris Kangur hobusel Al Pacino, kes saavutasid 20 osalejaga CCN2*-S klassis kõrge neljanda koha, lõpptulemusega 42,2kp. Koolisõit õnnestus paaril hästi, kui skeemis skooriti senise hooaja parim tulemus 67,96%, mis asetas nad enne teist ala kuuendaks. Takistussõidus tehtud kahe vea tõttu langeti küll mitu kohta, ent mõne ajaveaga puhas kross tõi paari etteotsa tagasi.

“Ypäjä võistlusega olen ma väga rahul. Tuli ikkagi selle klassi minu hetke parim tulemus ja veel neljas koht saavutada, see oli kirsiks tordil. Enim valmistasid rõõmu ratsastustulemus ja kross. Kross on Ypäjäl kodumaaga võrrelduna meeletult teistsugune, tuleb jätta kõik kurvid ja puud metsas meelde. Minu jaoks sujus võistlus plaanipäraselt ja eriti vahva oli see, et igast võistlusel toimuvast muudatusest informeeriti meid ka meili teel.”

Klassi võitis 34,9 karistuspunktiga soomlanna Tuija Rosenqvist hobusel FF Pacemaker.

Võistlustules oldi ka tasemel CCN100 ning siin klassis saavutas samuti tubli neljanda koha 43,3 karistuspunktiga Sandra Anet Kalju (RK El Awrah ET) hobusel Hello Kitty. Britt Getter Astover (Tondi RSK) ja Hultajka hoidsid küll peale kahte esimest ala viiendat positsiooni, ent kahjuks kross seekord ebaõnnestus. Kahjuks langesid krossis välja ka Eliise Leedmaa (Vändra RSK) hobusel Carraya. 25 osalejaga klassi võitis Sanna Siltakorpi hobusel Harle Star, tulemusega 32,2 kp.

Kõik võistluste tulemused.

Comments are closed.