Koolisõidusarja Talendijaht IV etapp peeti Maria Talus

Möödunud laupäeval selgusid Talendijahi järjekordsed etapivõitjad Pärnumaal Maria Talus. Võidukaks osutusid Emeli Pikner ja Berit Pihlak.

Teatavasti on Talendijaht 2018 nime kandva karikasarja eesmärgiks tuua koolisõidu juurde tublisid ja andekaid lapsi ning poniratsutajaid ja luua nii soodne kasvupinnas meie koolisõidu noortespordi koondistele. Sarjas peetakse kaht arvestust: lastele kuni 14 a (skeem A2) ja poniratsutajataele kuni 16 a (skeem LK1).

Seekord oli A2 arvestuses võistlemas kokku 16 võistluspaari, kellest parima tulemuse sõitsid välja Emeli Pikner (Saare RK) ja Mon Ter, saades kirja 68,864%. Teisele kohale sõitsid end
Berit Pihlak (Tondi RSK, treener Alla Gladõševa) ja Chicolo tulemusega 68,068%. Kolmanda koha saavutasid Melissa Meigas (Niitvälja RSK, treener Ellen Vatsel) ja William, kes skoorisid 67,500%.

Poniratsanikke oli stardis seekord vaid 4. Kohad jagunesid järgnevalt: võitis Berit Pihlak Chicolol (68,269%), teine oli Maria Mägi (Tondi RSK, treener Dina Ellermann) Raigol (65,769%), kolmas Emeli Pikner Mon Teril (63,558%) ja neljanda kohaga pidi leppima Keete-Lumina Tali (treener Ellen Vatsel) Voore Rufusel (60,558%).

Pärast IV etappi juhivad edetabelites Karmen Kriis (lapsed) ja Maria Mägi (poniratsanikud).

Järgmine etapp toimub juba 2. juunil Pallase tallis. Karikasarja toetavad Eesti Ratsaspordi Liit ja Hobukeskus.

Kõik tulemused

Comments are closed.