Lesznos saavutas parima tulemuse Anette Leppik

Hobumaailm.ee, ERL

Poolas Lesznos toimuv CSI3*-W jõudis täna lõpule. Võistlusel tegi parima tulemuse nooruke Anette Leppik, kes hobusega Samurai`s Miracle võitis pühapäeval väikese ringi parkuuri kõrgusel 130 cm, kus Rein Pill ja Evolinus lõpetasid neljandana.

Pühapäevane 130 cm kõrgune parkuur peeti Lesznos puhtusele ja kiirusele. Suure hingeda väikest kasvu hobune ja neiu näitasid end jällegi parimast küljest ning võtsid 37 paari hulgas võidu, edestades seejuures teise koha saavutanud tšehhitari Vladislava Humplikovat ja kolmandaks platseerunud Kõrgõstani sõitjat Andrei Shalohinit pea sekundiga. Rein Pill ja Evolinus järnesid selles sõidus koheselt esikolmikule, Kaia Loviisa Kink ja Adorable Chabalito kogusid 12 karistuspunkti.

Auhinnalisi kohti tuli Lesznos teisigi. Rein Pill ja Alfons Ra olid puhta sõiduga seitsmendal auhinnalisel kohal laupäevases 140 cm sõidus, reedel oli Rein Evolinusega teine 130 cm sõidus.

Võistluse kõrghetk oli laupäeval, kui peeti meie meie takistussõiduliiga eelviimane MK-etapp, kus Saku Suurhallis saadud võidule lisasid Michal Kazmierczak ja Stakorado hooaja teise võidu.

Leszno MK-sõidus startis 35 võistluspaari, kellel hulgas ka Rein Pill hobusega A Brok. Seekord paraku meie paaril oma MK punktilisa suurendada ei õnnestunud, leppida tuli 11 karistuspunkti ja 26. kohaga. Ümberhüpetele pääses Lesznos neli paari,kelle hulgas Poola tähed Skrzyczynski, Kazmierczak, ungarlanna Mariann Hugyecz ja hiljuti Helsingis Lääne MK-etapi võitnud hollandlane Jur Vrieling. Napilt jäi ümberhüpetelt välja leedukas Danielius Gutkauskas, kes hobusega Valetas lõpetas põhiparkuuri ühe karistuspunktiga.

Ümberhüpetel tegid nulli kõik Kesk-Euroopa sportlased, Vrielingu ja Dallas VDL`i saagiks jäi seitse karistuspunkti ja neljas koht. Oma teise etapivõidu saavutas Michal Kazmierczak Stakoradoga, kelle punktisaak koosnebki vaid kahest võidust, küündides nüüd 40 punktini. Teisena lõpetas Jaroslaw Skrzyczynski hobusega Silver Shine ja kolmas oli Hugyecz hobusega Chacco Boy.