My Relander kogus Lieris Longines Rankingu edetabeli punkte

Eelneval nädalavahetusel jätkasid oma võistlusturneed My Relander, Stanislav Teder, Janely Saar ning Kaia Loviisa Kink Lieri võistluskeskuses. Parima tulemuse saavutas My Relander oma hobusel Expert, tulles võistluse põhisõidus auhinnalisele 12. kohale.

Esimene auhinnaline koht tuli meile laupäeval, kui Stanislav Teder ja Funky Blue startisid CSI2* 135 cm parkuuris. Võistlusklassis startis 92 sportlast ning eestlasel õnnestus nende seas saavutada 7. koht. Pühapäeval startis paar taas 135 cm kõrguses parkuuris, kus seekord saavutati samuti tihedas konkurentsis 10. auhinnaline koht.

Võistlus kulmineerus Grand Prix sõiduga, mis toimus kõrgusel 145 cm ning kus koguti Longines Rankingu punkte. Võistlustules osales 63 paari, nende seas My Experdil. Ümberhüpetele pääses 14 sportlast, kellest seal tegid puhta soorituse 7 paari. My lõpetas ümberhüpped küll nelja karistuspunktiga, kuid see tagas neile auhinnalise 12 koha. Põhisõidu võitis Max Sebrechts hobusel Cacacha van het Schaeck.

My Relander ja Expert. Foto: Peelbergen Equestrian Centre