Nädalavahetuse välisvõistlused

Nädalavahetus pakkus ratsasportlastele küllaga põnevust. Jaagup Kallas ja Olli Royal osalesid noorte hobuste kolmevõistluse MM-il ning takistussõitjad noppisid auhinnalisi kohti Poolas CSI2* võistlusel.

Kallas ja Olli Royal tegid koolisõidus 42 osaleja seas korraliku tulemuse, koguses sealt 36,4 kp-d. Krossi alustati hästi, kuid kahjuks langes paar lõpu poole konkurentsist välja ja seekord MM-lt tulemust kirja ei saadud.

Poolas Michalowices toimus Cracovia Szary Equestrian Show 2020 tuuri raames CSI2* võistlus, kus esinesid hästi Paul-Richard Argus ja Renessin. Paar alustas võistlust neljapäeval võiduga 135 cm puhtus-kiirus parkuuris. Reedeses 140 cm parkuuris oli Argus Freedomiga 11. auhinnalisel kohal ning 145 cm parkuuris, kus koguti ka Longines Rankingu punkte, Renessiniga kolmas. Pühapäevases GP-s, mis peeti kõrgusel 145 cm (LR punktidele), olid Argus ja Renessin 11. kohal.

Laupäeval jõudis eestlastest auhinnalisele kohale 130 cm pakuuris Maarja Martinson hobusega Kragbech’s Celica. Pühapäeval olid Erik Aedviir ja Cahir N 135 cm sõidus 11. kohal.

Michalowice teiseks nädalavahetuseks suundub Eestist ratsutajaid võistlusele juurde. Jääme huviga tulemusi ootama.

Tulemused

Comments are closed.