Tulemas on kogemuskonverents teemal “Kriisinõustamine koolinoore traumakriisi korral”

Juba vähem kui kahe nädala pärast, 21. oktoobril toimub Tallinnas kogemuskonverents teemal “Kriisinõustamine koolinoore traumakriisi korral”, mille sihtrühmaks on koolinoortega töötavad spetsialistid ja lapsevanemad, sh ka treenerid, keda peame võtmeisikuteks nii mõnegi lapse elus. Seetõttu peame väga oluliseks ka treenerite teadlikkuse tõstmist kriisiga kokkupuutuvate laste teemadel, et oma õppetegevust ladusamaks muuta, kuid vajadusel olla ka toeks õpilastele, kes puutuvad elus kokku tavapärasest keerulisemate olukordadega.

Loodame, et nii mõnigi treener tunneb huvi praktilise teema vastu. Soovi korral väljastame tõendi “Kriisinõustamine koolinoore traumakiisi korral: treenerile”. Sellest soovist palume registreerudes anda lisainfos teada lisades sinna märksõna “treeneri tõend”.

Pöörame tähelepanu ka sellele, et kui korraga registreeritakse 10 või enam osalejat, on osalustasu märgatavalt soodsam. Seetõttu võib olla mõistlik huvilisi alaliidu kaudu registreerida.

KONVERENTSI PROGRAMMIST LEIAB 16 EKSPERTI: https://mahena.org/programm-ja-esinejad.html

Oma ala spetsialistid räägivad noortega seotud kriiside õppetundidest, tuues esile reaalsete juhtumite kogemuse või analüüsides moderaator MÄRT TRIERi juhendusel noortega seonduvaid kriisiolukordasid kahes ekspertide vestlusringis. Neli koolijuhti annavad võimaluse raskeid juhtumeid näha ka kui juhtimise õppetunde.

Otse registreeruma: https://forms.gle/yUEutQVwm9CJe6H37

MTÜ Mahena

info.mahena@gmail.com

www.mahena.org

www.facebook.com/mahena.keskus

Olete oodatud meie juubelikonverentsile, mille kohta lisainfo on leitav lingil: http://mahena.org/koolitused/konverents-2020.html

 

Comments are closed.