Noored sportlased osalesid persoonibrändingu koolitusel

Noored kooli- ja takistussõitjad alustasid alanud hooaega põneva koolitusega. Nimelt korraldas ERL jaanuari keskpaigas persoonibrändingu teemalise koolituse FEI Solidarity projektides osalevatele noortele.

Kohale tulnud noored sportlased kuuluvad takistussõidu Estonian Rising Stari ja koolisõidu Noorte Tiimi ridadesse. Kaileen Mägi ja Signe Ventseli läbi viidud koolitus koosnes kahest osast. Koolituse esimeses pooles keskenduti sportlase psühholoogilisele poolele. Arutati sportlase eneseregulatsiooni aluseid, taluvust pingelistes olukordades ning emotsioonide kontrollimist. Samuti tutvustati tugeva meeskonnatöö põhimõtteid.

Seejärel liiguti sportlase persoonibrändi olemuse juurde ning selles osas räägiti lähemalt  persoonibrändi loomisest ja sotsiaalmeediast kui persoonibrändi kujundamise kasulikust abivahendist. Lisaks anti nippe paremaks koostööks meedia ning sponsoritega.

Koolituse tulemusena peaksid sportlased oskama luua oma persoonibrändi ja oskama paremni ära kasutada meedia ja sotsiaalmeedia võimalusi. Osalejate tagasiside oli väga positiivne ja leiti, et tegemist on väga vajalike teadmistega.

Comments are closed.