Perila ERL-i Ponikarika etapil olid võidukad Reimo Karus ja Maris Kangur

Poniratsanikel on suvine graafik väga tihe. Kui alles saime teada anda Kärdla tulemused, siis pole tint veel jahtunudki, kui juba on toimunud ka Perila Ponikarika etapp, mis järjekorras juba kümnes. Siin noppisid võidu madalamas arvestuses Reimo Karus (Tondi RSK) ponil Off Limit ja kõrgemas arvestuses Maris Kangur (Tondi RSK) ponil Jalica Van Blommershot.

Ponikarika madalama arvestuse kõrgusel asus starti 39 paari, kellest üle poolte ka karikasarja edetabelisse punkte koguvad. Võidu nimel läks kõvasti rebimiseks kahe venna vahel, kes lõpetasid ühe sekundi sees, kuid kellest kiirem oli Reimo. Rene Karus (Tondi RSK) pidi Velvetil leppima teise kohaga. Kolmandana lõpetas Birgit Loot (RSK Simon) Mon Arhil. Kaks viimast paari aga karikasarja arvestuses ei võistelnud ja nii võtsid siit kaasa teise koha punkti Leana Kalve ja Odrino ‘B’ Van Het Juxshot ning kolmanda koha punktid Kirke Ilves ja Anser, mõlemad ratsanikud esindavad Tondi klubi.

Reimo Karus ja Off Limit. Foto: Susanna Liis Ole

Reimo Karus ja Off Limit. Foto: Susanna Liis Ole

“Suur Ring” peeti ümberhüpetele, kuhu pääses 17-st paarist 6, kellest omakorda 3 läbisid raja puhtalt. Teise koha võitis siin Kristel Saul Ruila klubist ponil Mon Aco, kolmanda koha saavutas Rebecca Blumfeldt (Tondi RSK) ponil Wise Guy.

Merike_2 - Copy

Maris Kangur ponil Jalica Van Blommershot. Foto: Susanna Liis Ole

Perila tulemused veel  jõuavad edetabelisse, kus peale Kärdla etappi juhib “Väikest Ringi” Kippen Närep ja “Suurt Ringi” Birgit Loot.

Ponikarikas on jäänud enne finaale maha pidada vaid üks etapp,  mis toimub Säreveres 11.09.

Kõik Perila tulemused Ratsanetis.

Comments are closed.