Porsche Karika III etapil osalejad trotsisid vesiseid tingimusi

Porsche Karikas on teel finaalini täpselt poole peal. Peetud on kokku kolm etappi ja kolm veel ees ootamas, enne kui parimad Saku Suurhallis lõpuks karikad saavad.

Jüri Jaanika raames peetud võistlusel pidid võistlejad trotsima lirtsuvat ja porist platsi, mistõttu tuli sõita ettevaatlikumalt. Ei tea kas asi oli vesises võistlusväljakus, kuhu keegi maanduda ei tahtnud, igatahes oli see võistlus eriline sellepoolest, et ei toimunud ühtegi kukkumist. Esikoha omanik Janeli Saar oleks peaaegu kukkumise kirja saanud, kui autasustamise järgsel pildistamisel tema hobune „küünlasse“ tõusis. Millise ime läbi ta selles asendis selga jäi, teab vaid Janeli ise.

Esialgsest viiekümnest võistluspaarist,  kes end harrastajate võistlusklassi üles andis, jõudis starti 40. Ümberhüpped peeti üheteist paari vahel ja nendest parima  ajaga lõpetas esimesena startinud  Janely Saar (Audruranna RSK) hobusel  Züwent H. Teiseks tuli samuti puhta sooritusega Egle Palm (Tondi RSK) hobusel Vedette B. Kolmandana lõpetasid Kailyn Koidumaa (Saaremaa RSK) ja Orient.

IMG_3265_1_sm

Kolmanda etapi võitjad Janeli Saar, Egle Palm ja Kailyn Koidumaa. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Punktiseis peale III etapi lõppu on järgmine: tabelit juhib ülekaalukalt Egle Palm 54 punktiga, talle järgnevad Janely Saar 34 ja Kailyn Koidumaa 30 punktiga.

Siiani on igal etapil olnud erinev võitja, vaatame, mis hakkab toimuma Kärdlas 31.07-02.08. Loodetavasti on ilm päikeseline ja osavõitjad sama rohkelt, kui siiani.

Vahepeale jäävad veel Harrastajate Meistrivõistlused, kus ka suur osa karikasarjas osalevatest võistlejatest end proovile paneb. Ootame põnevusega, kes sel  aastal medalid kaela saavad!

III etapi tulemused

Juhend ja punktiarvestus

Comments are closed.