Pühapäeval selguvad Eesti meistrid takistussõidus

10.-12. augustini peetakse Harjumaal Ruila tallis Eesti meistrivõistluseid takistussõidus. Kohal on meie parimad hobused ja ratsanikud. Medalikomplektid kõikidele vanuseklassidele antakse välja pühapäeval ja seda saab vaadata ka otseülekandena Postimees.ee lehel.

Eesti meistrid selguvad poniratsanike, laste, juuniorite, U25 ja seeniorite klassis. Lisaks toimuvad samal ajal ka harrastajate meistrivõistlused.

Seeniorite teine osavõistlus algab pühapäeval orienteeruvalt kell 16.50. Stardis on muuhulgas tiitlikaitsja Rein Pill, Urmas Raag, Gunnar Klettenberg, Tiit Kivisild, Hanno Ellermann ja mitmed teised tuntud nimed. Esimesed osavõistlused peetakse laupäeval, kui seeniorid peavad läbima 140 cm parkuuri. II osavõistlusel pühapäeval peavad võistlejad hüppama kaks vooru ja takistuste kõrguseks on kuni 145 cm.

Pühapäevane võistluspäev algab kell 9.00 ja siis alustame ka otseülekandega Postimehes, kus näitame ametlike vanuseklasside medaliheitlust. Kõigepealt sõidavad poniratsanikud, siis lapsed, juuniorid ja U25 sportlased. Võistluspäeva kulminatsiooniks on seeniorite võistlus ja päeva lõpetavad harrastussportlased.

Stardijärjekorrad ja tulemused

Link ülekandele

Comments are closed.