Ratsaliidu hooaja lõpetamise üritus lükkub hiliskevadesse

Traditsiooniliselt on Eesti Ratsaspordi Liidu hooaja lõpetamine toimunud alati jaanuaris. Seekord otsustati 2020. a üritus viia kevadesse ja korraldada see teistsuguses formaadis.

Meeleolukas hooaja lõpetamine on alati olnud väga oodatud ja populaarne sündmus, kuid viiruse aina suurenev levik ei võimalda nüüd teha sellises mahus üritust siseruumides. Nii otsustas ratsaliidu juhatus lükata ürituse toimumise hiliskevadesse ja korraldada see välitingimustes. Idee on teha asja veidi teises võtmes ja pakkuda kõikidele võimalust osaleda.

„Tänavune aasta on mitmes mõttes erakordne ja pannud meid otsima teistsuguseid lahendusi. Leian, et see on ainult positiivne, sest võimaldab asju vaadata uue nurga alt ning on meid mugavusstoonist lahti raputanud. Loodame, et ratsaspordi rahvas tuleb meie idee ja uue mõttega kaasa,“ kommenteeris Eesti Ratsaspordi Liidu peasekretär Riina Pill.

Kuigi võistlemisvõimalusi jäi vähemaks, on tulemusi piisavalt, et anda välja auhinnad 2020. a parimatele sportlastele. Kuidas kõik täpsemalt olema saab, selle kohta tuleb info jooksvalt.

Comments are closed.