Rein Pill ja A Brok võitsid Poolas CSI3* Grand Prix

Rein Pill ja A Brok tegid möödunud nädalavahetusel Poolas Ciekocinkos peetud CSI3* tasemega Baltica Spring Tour’i võistlusel ülitugeva esituse, kui lisaks reedesele kolmandale kohale Longines Ranking sõidus lõpetasid nad turniiri Grand Prix võiduga ja täitsid sellega ka 2018 a Maailmamängude kvalifikatsiooni.

Ciekocinko Grand Prix peeti kõrgusel 150 cm kahevoorulisena, kus osalevaid paare oli 57. Pärast esimest vooru oli puhtaid sooritusi kuus, kellel hulgas ka Pill ja A Brok. Vastavalt reglemendile pääses teise vooru 15 sportlast ja seetõttu startis seal ka üheksa ühe karistuspunkti normiaja ületamise eest saanud võistluspaari.

Rein Pill ja A Brok võidukarikat vastu võtmas. Foto: Baltica Spring Tour

Teises voorus Pilli ja A Broki hoog ei raugenud, sealgi tehti puhas sõit ning seda parima ajaga, mis andis kahe vooru parima tulemuse. Kahe vooru peale oli puhtaid sooritusi neli. Teisel kohal lõpetas Kentucky MM-i individuaalne hõbe ja Londoni võistkondlik pronks Abdullah Al Sharbatly hobusega Woulon L Saudi Araabiast ning kolmandana tugev poolakas Michal Kazmierczak hobusega Stakorado. Neljas puhas oli sakslane Björn Nagel hobusega Nerrado.

Reedeses 150 cm parkuuris saadi punkte maailma edetabelisse. Puhtusele ja kiirusele peetud parkuuri läbis vigadeta 62st paarist 18, kui kiireima tulemusega võitis austerlane Gerfried Puck hobusega Bo. Rein Pill ja A Brok tegid tugeva tulemuse, olles võitjast küll ligi neli sekundit aeglsemad, kuid saavutades sellega kolmanda koha poolaka Michal Kazmierczaki ja Stakorado järel. Gunnar Klettenberg ja Traffic lõpetasid sama sõidu nelja, Oliver Karma ja Hangstone viie karistuspunktiga.

CSI1* sõitudes tegi head tulemused Kertu Klettenberg, kes hobusega D.Lady saavutas reedel viienda koha kõrgusel 130 cm ja pühapäeval keskmise ringi ümberhüpetega Grand Prix’s 135 cm kõrguses sõidus 11. koha.

Lisaks eelpoolnimetatule said meie sportlased veel teisigi auhinnalisi kohti. Vaata tulemusi SIIT

Comments are closed.