Leedu tuuri teise nädalavahetuse edukaimaks eestlaseks osutus Paul Argus

Pühapäeval jõudis Leedus lõpule kaks nädalat väldanud Horsemarket Equestrian Summer Tour 2017, kus edukaimaks eestlaseks osutus Paul Argus.

Võistluse lõpetas pühapäeval 140 cm kõrguste takistustega grand prix, kus Argus oli hobusega Caesar teisel kohal Vene paari Egor Shchibrik’i ja Chiara järel. Kolmanda koha saavutasid Helene Marie Rägo ja Con Quick ning 11. kohaga lõpetasid Maarja Martinson ja Donna. Sellele eelnenud 135 cm Speed Challenge parkuuris olid Argus ja Dannette V kolmandad.

Paul Argus, Egor Shchibrik ja Helene Marie Rägo autasustamisel. Foto: horsemarket.lt

Argus oli parim eestlane ka laupäevases kõrgeimas sõidus, mis peeti kõrgusel 135 cm. Seal oli auhinnalisel kohal lausa 6 meie ratsanikku, neist Argus ja Caesar lõpetasid teisena, lisaks tuli Argusel kolmas kohta Danettega veel ka 125 cm parkuurist.

Reedel tegi ilusa tulemuse Ebbe-Liisa Sõnajag noorhobuste sõidus hobusega Fleuranse vd Riethandei, mille nad võitsid. Päev varem oli sama paar noorhobuste parkuuris teine. Kõrgusel 130 cm võtsid eestlased kolmanda ja neljanda koha, kui vastavalt kolmas oli Maarja Martinson hobusega Donna ja neljas Kaidi Lunter hobusega Ulmo 6B. 140 cm kõrgune sõit oli tõusva raskusega ja selle võitis hullumeelset sõitu teinud Aleksei Timofejavas Leedust hobusega Italo van`t Dauwhof. Paul Argus jõudis makimumpunktide juures hobusega Dannette V viiendale ja hobusega Caesar kuuendale kohale.

Võistluse teise nädalavahetuse avapäeval võitis 135 cm põhisõidu Argus Renessinil, kes edestas teise koha saavutanud vanameister Zigmantas Šarkat hobusel Aster enam kui nelja sekundiga. Kõrge kolmanda koha saavutas Helene Marie Rägo hobusega Con Quick. Kõrgusel 125 cm oli meie parim jällegi Argus, kes lõpetas hobusega Dannette V auhinnalisel seitsmendal kohal, kui sõitis Tabel C peale peetud teises faasis küll kiireima aja, kuid teenis kolm karistussekundit viimase maha aetud takistuse eest.

Kõik Draguziai tulemused https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/482

Comments are closed.