Saada meile oma suvemälestus ja võida vahva auhind!

Ilm on väljas üsna talvine, kuid meie igatseme juba päikest ja suve. Kui Sinul on ka suveigatsus peal, siis võta osa meie mängust!

Saada meile pilt enda eelmise suve meeldejäävamast ratsutamise hetkest või toredast mälestusest koos hobusega ja võid võita ratsutamistundide 5x abonomendi või kinkekaardi treeningule 4-le inimesele.  Sellise vahva auhinna paneb välja Perila tallid!

Tahad auhinda endale? Siis:

·         Saada meile oma suvemälestuse pilt.

·         Kirjuta juurde kes on pildil ja kes on autor.

·         Saada pilt marketing@ratsaliit.ee või ratsaliidu Facebooki sõnumitesse.

Pilte saab saata kuni 29.03.17, loosimise teeme 30.03.17.

Pildid, mis vastavad mängu tingimustele, lisame ka ratsaliidu Facebooki lehele.  Iga saatja kohta läheb loosimise arvestusse 1 pilt.

Auhinna tutvustus:

Sul on valida, kas võtad 5x treeningabonomendi või tuled koos kolme kaaslasega ratsutama. Treeningtunni kestus on 45 minutit ning toimub platsil või maneežis. Treeneriteks on Perila  ratsakooli treenerid Liis või Merlis ning osalemise aeg lepitakse eraldi kokku.

Perila Tallid asuvad looduslikult kaunis kohas – Harjumaal Raasiku vallas, Perila külas.
Kompleksi renoveerimisega alustati 2006. aastal ning praeguseks on kõik ühe talli jaoks vajalik juba olemas. Meil on olemas suured rohukarjamaad, paljud väiksemaid kopleid, hea liivapinnasega väliplats mõõtmetes 50×60, maneež mõõtmetes 36×21 ning tall koos olmeruumidega.

Me pakume väga erinevaid teenuseid, alates hobuste treenimisest, majutusest, transpordist kuni erinevate ratsakooli teenusteni välja, nagu ratsatreeningud, laagrid, ponijalutused ja sünnipäevade pidamised.

Perilas treenib mitmeid nimekaid sportlasi nagu Paul Argus, Maarja Martinson ja tihtipeale ka Dina Ellermann.

Vaata ka: www.perilatallid.ee

Comments are closed.