Stanislav Teder ja Jüri Sokolovski heas hoos Opglabbeekis

Möödunud nädalavahetusel võistlesid eestlased Belgia rahvusvahelistel võistlustel nii Opglabbeekis kui ka Lanakenis. Funky Blue ja Stanislav Teder tõid Eestile ka kaks võitu CSI1* 130cm kiirussõitudest Opglabbeekist. Samal võistlusel tõi tulemusi ka Jüri Sokolovski Longines rankingu tasemelt CSI2* sõitudest.

Lisaks kahele võidule said Stanislav ja Funky Blue viimasel päeval 135cm kõrguses sõidus 7. auhinnalise koha.

Jüri Sokolovski ja Cajza Cavat tegid kaks starti 145cm tasemel ning said esimest 7. auhinnalise koha ning teisest 6. koha. Viimane sõit andis punkte ka Longines Rankingu tabelisse, mistõttu auhinnad ka väärtuslikumad. Oma teisel hobusel I’m Viva La Resistence saavutati viimase päeva 140cm kaheosalises sõidus auhinnaline 10. koht. 7-aastaste hobuste arvestuses saavutasid Jüri ja Princescornet V/H Bildeken 135cm tasemel 4. koha.

Lanakenis samal ajal toimunud rahvusvahelisel võistlusel osales meie noor, aga tubli My Relander, kellele seekord kõrgeid kohti ei tulnud, kuid kes kindlasti said suure kogemuse CSI3* võistlusel osalemises. Samalt võistluselt noppis 7. auhinnalise koha Miia Varula Teun Z-il 125cm kiirussõidust.

Comments are closed.