Suvest asuvad ametisse kolm värsket rakendispordi stjuuardit ja kaks rajameistrit

Suvest saavad täiendust FEI tunnistusega ametnike read, sest oma eksamid on edukalt sooritanud kolm rakendispordi stjuuardit ja kaks rajameistrit.

19.- 21. veebruaril 2016 toimus Pärnus koolitus rakendispordi stjuuarditele, kes said tõsta oma taset FEI level 1-le. Koolitust viis läbi Jan Posluszny Poolast (FEI Driving Steward Level 3). Peale kolme Eesti esindaja, oli koolitusest osa saama tulnud ka üks soomlane ja viis lätlast.

Nii nagu sellistel koolitustel ikka, siis esimene päev algas väikese testiga, et aru saada, kas kõik osalejad saavad adekvaatselt aru kursusel räägitavast keelest, sedapuhku inglise keelest. Sellele järgnes kaks päeva reeglistiku ja kõige sellega kaasneva läbitöötamist. Traditsiooniliselt oli kolmas kursuse päev reserveeritud eksami soorituseks. Põnevaks vahelduseks oli praktiline osa Pärnu külje all asuvas Riina Rõa eratallis.

Jan Posluszny rakendikoolitus-1

Koolituse seltskonna ühispilt.

Peale koolituse läbimist on meil nüüd kolm eestlasest FEI Level 1 taseme rakendispordi stjuuardit: Ingrid Pruual, Merike Varusk ja Hillar Talts. Koolitatavate tänusõnad lähevad organisaator Hillar Taltsile, tänu kellele see koolitus sujuvalt teoks sai!

Aprilli teises pooles saime lisaks ka kaks tublit FEI level 1 taseme rajameistrit, kui Venemaal toimunud koolitusel sooritasid edukalt eksami Maarja Berkmann ja Mikk Nõmm.

Kestvusratsutamine sai juurde FEI 2* kohtuniku Malle Einaste näol.

rajameister

Värsked rajameistrid näitavad oma tunnistusi. Foto: erakogu

Comments are closed.