Tänasest saab soetada praamipileteid jõudmaks Eestimaa Suvemängude ratsavõistlusele

Tekst: Hobumaailm
jswao55798be72678b20150611_143011

Foto: Hillar Talts

Hobumaailma toimetus tuletab ratsarahvale meelde, et vaid ühe kuu pärast toimub Saaremaal Kaalis Eestimaa Suvemängude raames takistussõiduvõistlus, kuhu sõitmiseks saab alates tänasest osta praamipileteid.

Suvine praamiühendus meie saartega on kõneainet pakkunud igal aastal ja seda eriti suurürituste toimumise perioodidel. Tänavu 11.-12. juulil peetakse Saaremaal Eestimaa Suvemängud, kus esindatud on pea kõik tuntumad spordialad. Viimasest tingitult oodatakse kõnealusel nädalavahetusel Saaremaale väga suuri rahvamasse, mistõttu praamipiletite varajane broneerimine on üritusel osalemise parim garantii. Praamipileteid saab teatavasti soetada portaali www.tuulelaevad.ee vahendusel.

Eestimaa Suvemänge korraldab Spordiselt Jõud ning need toimuvad sarnaselt olümpiamängudega iga nelja aasta tagant. Tänavu on üle pika aja mängude kavas ka takistussõit. Võistlusel on lisaks tavapärasele individuaalarvestusele kavas maakondade vaheline mõõduvõtt. Vanuseklassiti peetakse eraldi arvestust laste- ja poniratsanike, noorte ja juuniorite ning avatud klassis. Lisaks on eraldi arvestusklass harrastajatele. Maakonna võistkonda kuulub igast nimetatud võistlusklassist üks sportlane, arvesse läheb kole parema tulemus. Sama võistluse raames peetakse ka Lääne Regiooni Karikavõistluste neljas etapp.

Võistlusjuhend
Ürituse Facebooki lehekülg

Comments are closed.