Tiit Kivisild ja Corsica lõpetasid Soomes Grand Prix teisena

Möödunud nädalavahetusel võistlesid mitmed Eesti takistussõitjad Soomes, Helsingist veidi üle 300 km kaugusel põhjas asuvas Tuuris, kus Miljoona Hevonen 2015 nime kandnud võistluse Grand Prix`s saavutasid Tiit Kivisild ja Corsica teise koha.

tiit kivisild_corsica (1)

Tiit Kivisild ja Corsica. Foto: Külli Tedre

Tuuri Grand Prix peeti kahevoorulisena ja takistuste kõrguseks oli seatud 150 cm. Ainsana läbis mõlemad voorud vigadeta soomlanna Hanna Tardiveau hobusega Wetrichta, pälvides sel moel esikoha. Tiit Kivisild ja Corsica kogusid teisest voorust neli karistuspunkti, mis andis neile Grand Prix teise koha.  Oliver Karma ja Vanco Z lõpetasid neljandal kohal. Kullo Kender osales põhisõidus kolmel hobusel – LRK Acer, San Antonio ning LRK Axel V, kuid auhindadele ei jõudnud, Rein Pill ja A Brok teist vooru ei lõpetanud.

Lisaks headele kohtadele Grand Prix sõidus jagus eestlastele rohkelt mitmeid teisigi auhinnalisi kohti. Tiit Kivisild ja Corsica võitsid 130 cm parkuuri pühapäeva hommikul. Muuhulgas lõpetasid Kullo Kender ja LRK Astrid L võidukalt kõrgustel 125 cm ja 130 cm ning Rein Pill ja Sinequamon saavutasid esikoha 120 cm parkuuris. Oliver Karma ja Hangstone JT Z olid teised laupäevases kahefaasilises 140 cm kõrguses parkuuris.

Kõik Miljoona Hevonen 2015 tulemused

Võistluse kodulehekülg

Comments are closed.