Porsche Karika V etapi võit Perilas kuulus kindlalt Egle Palmile

Kiirelt ja kindlalt võitis Egle Palm (Tondi RSK) Vedette B-ga Porsche Karika etapi Perilas. Tema järel olid „poodiumil“ Sven Leek (ESHKS) Corinal ja Marika Einstein (MTÜ Viru Ratsu) Alžiiril.

Perila võistlus toimus mittevõistlejate jaoks ilmselgelt liiga vara hommikul, mis sest, et algusaeg algselt väljakuulutatust oma 20 minuti jagu edasi lükkus. Kui raja ääres tiksusid uniste nägudega huvilised ja abilised, kellest nii mõnigi alles magusalt haigutas, siis osalejatel endil silm säras peas ja erksust jagus küllaga. Ka fotograafi varustuse jaoks algas päev nähtavasti liiga vara, sest „segaseks“ läinud aparaat otsustas tööle hakata alles põhiparkuuri keskel ja sedagi mitte korralikult.

IMG_5475_1

Egle Palm ja Vedette B. Foto: Merike Udrik-Õispuu

IMG_5667_1

Sven Leek ja Corina. Foto: Merike Udrik-Õispuu

IMG_5657_1

Marika Einstein ja Alžiir. Foto: Merike Udrik-Õispuu

100 cm kõrguses parkuuris oli end tänaseks üles andnud 36 paari, neist suurem osa juba „tuttavad näod“, kes enamustel etappidel kaasa löönud. Rajameistri poolt üles pandud põhiparkuur ülemäära raske ei tundunud, sest ümberhüpetele jõudis 15 sportlast,  kellest 6 suutis ka ümberhüpetel vigu vältida.

Perila etapi võitjat Eglet saab pidada selle karikasarja seni edukamaks sportlaseks: talle kuulub sarjas kolm esimest ja kaks teist kohta ning ta juhib väga suure edumaaga ka karikasarja punktitabelit. Kuna jäänud on vaid üks etapp enne finaali, siis tundub, et Egle esikohta ka keegi ei ohusta. Temast tagapool on punktivahed juba väiksemad, ning pääs Saku Suurhalli on nii mitmelgi osalejal veel lahtine. Teatavasti saavad finaalis osaleda 12 paremat, lisaks on TIHS korraldajal õigus kutsuda finaalis osalema kuni 3 harrastussportlast kutsete alusel.

Egle juhib kindlalt ka ERL harrastussportlaste takistussõidu edetabelit, kus on kokku punktisaajaid hetkel 153. Kui nüüd võtta Porsche Karika tabeli punktisaajate arv, keda on 66, siis võib öelda, et veidi vähem kui pooled ERL punktitabelis olijatest on osalenud ka Porsche Karikal. Ja see pole üldsegi mitte paha tulemus!

Jääme ootama,  mida toob kaasa endaga viimane, Sammulis aset leidev võistlus 5. septembril ja kes pääsevad finaali!

Perila tulemused: https://ratsanet.ee/events/392?locale=et&year=2015

Comments are closed.