Tiit Kivisild ja Corsica Soomes suure sõidu teised, Rein Pill ja A Brok kolmandad

Tekst: Hobumaailm
IMG_1384_1

Tiit Kivisild ja Corsica. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Mitmed meie takistussõitjad võistlevad sel nädalavahetusel Soomes Helsingi lähistel asuvas Laakso ratsakeskuses,osaledes seal Soome GP sarja finaalis. Laupäevases põhisõidus saavutasid Tiit Kivisild ja Corsica seal teise ning Rein Pill ja A Brok kolmanda koha.

Laupäeval peetud GP sarja finaali põhisõit oli kahevooruline, kusjuures avavoorus oli kõrguseks 145 cm ning teises voorus 150 cm. Mõlemad voorud suutsid vigadeta läbida vaid kaks võistluspaari, kellest Tiit Kivisild ja Corsica saavutasid halvema ajaga teises voorus teise koha. Võit läks soomlannale Hanna Tardiveau`le hobusega Wetrichta, kes oli Tiidust ja Corsicast veidi üle kolme sekundi kiiremad. Kolmandal kohal lõpetasid Rein Pill ja A Brok, kes kogusid esimesest voorust neli karistuspunkti, kuid sõitsid teises voorus välja absoluutselt kiireima aja.

Auhinnalistele kohtadele ehk kümne parema hulka jõudsid meie takistussõitjatest veel kaheksa karistuspunkti kogunud ja seitsmendana lõpetanud Renek Rosenberg ja Vinski TT, üheksandana 13 karistuspunktiga Oliver Karma ja Vanco Z ning kümnendana 17 karistuspunktiga Kullo Kender ja San Antonio.

Päeva põhisõidule eelnenud 125 cm kõrguses parkuuris, mis jagati suure osavõtjate arvu tõttu kaheks, said esimeses sõidus võidu Kullo Kender ja LRK Astrid L ja teise sõidu võitsid Renek Rosenberg ja Torpille du Banney.

Võistlus jätkub pühapäeval,  kui võisteldakse kõrgustel 135 cm ning kahevoorulises sõidus kuni 150 cm. Võistluse tulemused: http://online.equipe.com/sv/competitions/14060

Comments are closed.