Ülar Raudsepp võitis Olustveres koos Eesti meistritiitliga rahvusvahelise klassi

Möödunud nädalavahetusel viidi Olustvere rahvusvahelise kolmevõistluse raames läbi tänavused Eesti meistrivõistlused ning meistritiitli pälvis Ülar Raudsepp hobusega Friidom.

Ülar Raudsepp. Foto: Marilyn Uusna

Tänavused Eesti meistrivõistlused toimusid koos Olustveres korraldatud rahvusvahelise hobuste ja ponide üherakendite 2* taseme võistlusega. Sel korral pani Ülar Raudsepp Friidomiga jõuvahekorrad paika juba koolisõiduga, kui asus veenvalt juhtima. Raudsepp läbis puhtalt ka koonused, kuigi sai karistuspunkte ületatud normiaja eest, ning oli pühapäeval kiireim maratonil. Tasuks selle eest kuldmedal nii kutsar Raudsepale kui tema gruumile Kristina Lotamõisile.

Hõbemedalil lõpetasid tänavused meistrivõistlused Riina Rõa koos gruum Age Põldaruga ponil Pin Rock`s Poppius ning pronksil Eve Haggi gruum Mati Säreviga hobusel Vairi.

EMV medalikolmik. Foto: Reelika Rätsep 

Rahvusvaheliselt oli kavas 2* turniir hobuste ja ka ponide üherakenditele. Osalesid Eesti ja Läti sportlased ning hobuste klassis läks, nagu juba eelpool mainitud, esikoht Ülar Raudsepale, kui teisena lõpetas parima välisvõistlejana lätlanna Dace Sture ja kolmas oli Eve Haggi. Poniklassis osales vaid Riina Rõa.

Olustveres olid kavas muudki võistlusklassid. Teine etapp viidi läbi Rakendispordi karikasarjas ning selle kavas oleva kahevõistluse (koolisõit ja kombineeritud maraton) võitis Kati Raidma poniga Rafaello, kellele järgnesid Eve Haggi hobusega Hõde ning Hanna Treikelder hobusega Ever.

Tasemel Keskmine peetud klassi parim oli Pille-Riin Viilup, kes pani oma paremuse lätlanna Loreta Aleksejeva ees maksma oluliselt parema tulemusega maratonis. Tasemel Madal võttis võidu Evelyn von Moller hobusega Olli, kui talle järgnesid lätlannad Dzintra Bluma ning Dace Sture.

Dace Sture. Foto: Marilyn Uusna

Olustvere võistluse tulemused leiate https://ratsanet.ee/events/2643

Comments are closed.