Tasude maksmine Ratsanet.ee kaudu

RatsanetRatsanet.ee peaks juba enamikule ratsutajatele tuttav koht olema. Ratsanet.ee kaudu registreerida litsentse, liituda RK programmiga, valida klubi, taotleda järke, kontrollida RK numbri olemasolu jne.

Tänu meie tublile arendustiimile täiustub Ratsanet.ee kogu aeg. Järjekordseks uuenduseks on pangalingid, millega saab hetkel maksta RK programmi tasu ning litsentsitasu otse Ratsanetist.

Pangalingid toimivad järgmiselt:

Rohelise Kaardi programmi liitumise eest tasumine:
* RK tasu maksmine toimub peale rohelise kaardi avalduse tegemist.
* Juhul kui mingil põhjusel jäi makse tegemata, võetakse avaldus ikkagi vastu ja kasutaja saab makse teha oma profiili lehelt.

RK_tasu

Aastalitsentsi eest tasumine:
* Aastalitsentsi eest saab kasutaja maksta oma profiili lehelt.
* Makse suurus arvestatakse litsentsi kategooria hinnakirja järgi. Kui midagi on juba makstud antud aastal, siis võetakse seda ka arvesse. Näiteks kui harrastaja on aastalitsentsi ära maksnud ja muudab kategooria seenioriks siis maksab juurde puuduva osa.

Aastalitsents_link.png

 

 

Aastalitsents_tasu

Hetkel võimaldame pangalingiga maksta vaid SEB ja Swedbank-i kaudu. Kasutajal on ka võimalus maksta ülekandega ja teavitada ratsanet.ee-s ülekande tegemisest.

Kui kasutaja ei tee makset pangalingiga vaid teavitab ülekande tegemisest, siis kinnitab makse laekumise ERL administraator.

Comments are closed.