Vändras olid ERL Ponikarika etapi parimad Kippen Närep ja Saskia Maripuu

Vändras toimus nädalavahetusel Vändra Karika nime kandva võistluse raames järjekorras juba VIII etapp, kus esikoha punktid võitsid madalamas arvestuses Kippen Närep (RK Ruila Tall) ponil Luka ning kõrgemas arvestuses Saskia Maripuu (RK Ruila Tall) ponil Deal Or No Deal.

Madalamas parkuuris kõrgusel 90 cm sõitis kokku 32 paari, kellest siiski kõik ei võistelnud Ponikarika arvestuses. Parkuuri arvestuses võitsid esikoha Susanna Maria Tiigi (RSK Simon) ponil Mon Comery, kuid ponikarika esikoha punktid sai siit endale hoopis teisena lõpetanud Närep. Neile järgnesid Reimo Karus (Tondi RSK) ja Off Limit.

Suures Ringis oli kõrguseks 105 cm ja parkuuris tehti kokku 16 starti. Parkuuri esikolmik sai ka karikaarvestuses tabelisse kirja kõrgemad punktid. Maripuu järel lõpetasid teisel kohal Rene Karus (Tondi RSK) ja Velvet ning Merilin Luik (Tartumaa RSK) ja Balestra.

Peale Vändra etappi juhib edetabelit Väikeses Ringis Närep (91 p), kellele järgnevad Leana Kalve (90 p) ja Age Adamson (79 p). Suures Ringis on eesotsas Birgit Loot (92 p), Teele Kaal (81 p) ja Anett Pajur (75 p).