Eesti kolmevõistlejad osalesid Taanis Põhja- ning Baltimaade meistrivõistlustel

Tekst: Hobumaailm

Möödunud nädalavahetusel peeti Taanis Haslevis Põhja- ning Baltimaade meistrivõistlused kolmevõistluses poniratsanikele, juunioritele ja noortele ratsanikele ning põhiklassile. Eestlaseid osales arvukalt, kuid parimatele kohtadele ei jõutud.

Põhja- ning Baltimaade meistriks tuli CIC2* tasemel peetud võistlusel Norra kolmevõistleja Hans Bauer hobusega Praestegaardens Leopold. Paar sai koolisõidust 49.7 miinuspunkti, läbides seejärel nii krossi kui takistussõidu vigadeta. Teine ja kolmas koht jäid Taani, vastavalt Anne-Dorthe Möllerile hobusega Mr.Chaplin ja Ole Bay Jensenile hobusega Harry Potter. Selles klassis osales ainsa eestlasena Vilvi Laanet hobusega Well Timed, kelle saavutuseks jäi 25. koht 29 paari hulgas.

Noorte ja juuniorite tiitel mängiti välja tasemel CIC1*, sama võistlusklass oli avatud kõikidele ning enamik Eesti kolmevõistlejaid just selles klassis osaleski. Meie parimana lõpetas 13. kohal Erkki Hõim hobusega Cadmium. Nende koolisõidutulemus oli 57.7 miinust, krossilt lisandus 3.2 ületatud aja eest, takistussõit läbiti puhtalt. 1* võistluse võitis soomlanna Johanna Pohjonen hobusega Conner K, kelle tulemuseks jäi koolisõidust saadud 43.4 miinust.

3v noored Taanis_erakogu

Eesti noortekoondis enne starti: Kätlin Hundimägi, Anna-Liisa Raudsepp, Karl Robert Valk ja Dagmar Ainsoo; foto erakogu

Rahvusvahelises poniklassis lõpetasid Maria Sein ja Ottomar 13. kohal 23 paari hulgas. Võitjaks osutus Taani ponisõitja Rikke Nyboe Andersen poniga Denver.

Kõik Haslevi kolmevõistluse tulemused

 

Comments are closed.