ERL Harrastajate Koolisõidu Karikasarja üldvõitjatele anti Niitväljal üle karikad

Nädalavahetusel selgusid Niitväljal ka ERL Harrastajate Koolisõidu Karikasarja üldvõitjad. A-klassi arvestuse võitjaks osutus peale täpsustatud tulemusi Jevgenia Kirilova. Pühapäeval anti karikas üle L-klassi võitjale Jekaterina Rastoštšenkovale.

Finaalis pidid mõlema võistlusklassi paarid sõitma küri. Laupäeval, kui võisteldi A-klassis, segas võistlejaid kohati tormine tuul, nii et küri muusikat oli mõnekümne meetri kaugusel asuvast kõlarist platsile vaevu kuulda. Vabakava võitjaks kuulutati peale tulemuste täpsustamist Jevgenia Kirilova ( RSK KRT) ja Amaretto. Marian Koplimäe (Tallinna RSK) hobusel Ruudik pidid leppima teise kohaga. Kolmanda koha väärilise soorituse tegid Kadri Kullerkupp (Avante MTÜ) ja Pääsu. Võistluse lõpetas neljandana ehk viimasena Kristina Pahk (Tallinna RSK) hobusel Zayron.
Peale vabakavas saavutatud võitu läks Jevgenia ka napilt juhtima üldarvestuses ja nii kuulus karikas talle. Teise koha sai Kadri Kullerkupp ning kolmas oli Marian Koplimäe.

IMG_8706_1

Jevgenia Kirilova ja Amaretto. Foto: Merike Udrik-Õispuu

 

L-klassi karikavõitja selgitati pühapäeval nelja võistluspaari vahel. Neist parima küri tulemuse sõitis välja Jekaterina Rastoštšenkova (RSK KRT) hobusel Dana Delany. Teiseks tuli Maria Peterson (Tartumaa RSK) hobusel Sunshine. Kolmanda koha saavutasid Liis Liblikmaa (Tallinna RSK) ja Chocolate ning neljanda kohaga pidid vabakavas leppima Elis Vissor (Viljandimaa RSK) ja Treselle. Jekaterina läks peale küris saadud võitu juhtima ka karikasarja ebetabelit ja nii anti talle üle L-klassi arvestuse võidukarikas.Üldarvestuse teine koht kuulus Maria Petersonile ja kolmandaks tuli Liis Liblikmaa.

IMG_0485_1

L-klassi üldarvestuse esikolmik Maria Peterson, Jekaterina Rastoštšenkova ja Liis Liblikmaa. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Tulemused

Comments are closed.