Helsingi hobumessi GP-s pidi Argus soomlannadele alla vanduma

Möödunud nädalavahetusel toimus Helsingis Horse Fair International raames CSI1* võistlus, mis kujunes suuresti Eesti-Soome maavõistluseks. Kui eestlased olid esimestel päevadel suures ringis võidukad, siis Grand Prix’s pidi Argus alla vanduma kolmele soomlannale.

GP kõrguseks oli 140 cm, millest võttis osa 24 võistluspaari. Ümberhüpetele jõudis kaks soomlannat, kellest parimaks osutus Wilma Heikkinen hobusel Elvis PS. Paul-Richard Argus ja Jay-Z Bee tegid kiire sõidu, kuid pidi leppima 4 karistuspunktiga põhiparkuuris, mis andis neile neljanda koha. Viiendaks platseerus Paul Renessiniga. Auhinnalisele seitsmendale kohale tuli Oliver Karma hobusel Hangstone Jt Z ning kümnendale Karol-Kenneth Lootus hobusel Let’s Dream.

Auhinnalisi kohti ja võite jagus meie ratsanikele sellel nädalavahetusel mitmeid. Võidud tulid noorte hobuste parkuuridest Tiit Kivisillale ja Vigonile ning ka Rein Pillile ja Iladyle, kes võitsid kaks sõitu. Suures ringis said võidurõõmu tunda Oliver Karma ja Hangstone Jt Z, kes olid esimesed 130 cm parkuuris ning Paul-Richard Argus ja Renessin, kes olid esimesed 135 cm sõidus.

Paul ja Renessin autasustamisel. (Erakogu)

Comments are closed.